Wróbel was oszukała - Z kraju i ze świata - Co za dzień

Wróbel was oszukała


Przeprosiny były nawiązaniem do odejścia Marzeny Wróbel z klubu PiS do klubu Solidarna Polska. Dariusz Wójcik, pełnomocnik PiS w Radomiu, całą sytuację skomentował słowami, baba z wozu koniom lżej. Suski podczas konferencji prasowej stwierdził, że Marzena Wróbel pokazała swoim odejściem, tylko to, że jest całkowicie niewiarygodnym posłem. Dyskwalifikuje ją to tym bardziej, że dała słowo, iż będzie w klubie Prawa i Sprawiedliwości, a tak się nie stało. Jest mi bardzo przykro i przepraszam wszystkich, którzy głosowali na panią poseł, dodał. Według Suskiego posłowie, którzy występują z partii, pod szyldem której zdobyli mandat poselski, powinni się go zrzec. Uczciwie wobec samej partii, ale przede wszystkim wyborców, którzy zawierzyli takiej osobie swoje zaufanie byłoby, aby ci posłowie złożyli mandat, dziś w Polsce takiego zwyczaju niestety nie ma, dlatego nie wystosowujemy takiego apelu, powiedział Suski.

Marek Suski zapewniał, że pozostali posłowie PiS z ziemi Radomskiej na pewno nie odejdą z partii, dodał również, że odejście Marzeny Wróbel przełoży się na liczniejsze wstąpienia do partii innych osób. Podczas konferencji prasowej Suskiemu towarzyszył były poseł PiS, Krzysztof Sońta, który nie był członkiem Prawa i Sprawiedliwości, lecz po odejściu posłanki na pewno zastanowi się nad wstąpieniem do partii, obecnie Sońta pełni funkcję doradcy prezydenta Radomia w sprawach osób wykluczonych i organizacji pozarządowych, stanowisko to objął tuż po przegranych wyborach parlamentarnych. 
baner
Ł.G


tomwoz


baner
baner
Polecany artykuł

NIK o wypoczynku dzieci i młodzieży. Zagraniczne wyjazdy rekreacyjne – na które wybiera się co roku prawie 100 tys. dzieci i...

x