Wiadomości z Radomia i regionu radomskiego Niezapomniana randka - Radom - Co za dzień
baner

Niezapomniana randka


Być może jesteście na codzień tak zabiegani, że nie macie zbyt wiele czasu dla samych siebie, a co dopiero mówić o waszej drugiej połówce. Słowo "randka" nie istnieje w waszym słowniku od dawna? Mamy rozwiązanie waszego problemu. Koniecznie wybierzcie się na Samochodową Randkę Małżeńską.

 

Ta nietypowa akcja została zapoczątkowana rok temu w Warszawie. Zgłosiło się wtedy wielu chętnych, ponad 1200 osób. Przedsięwzięcie poszerza swoje horyzonty. Samochodowa Randka Małżeńska odbędzie się w 50 miastach w Polsce. Tym razem również mieszkańcy Radomia będą mieli możliwość skorzystania z tej propozycji spędzenia wspólnego czasu dla dwojga. Organizatorzy pragną pokazać małżeństwom jak ważny jest dialog między dwojgiem ludzi. Akcja ma również promować spotkania małżeńskie ruchu Światło-Życie oraz działalność Domowego Kościoła. Jego członkowie również włączą się w to przedsięwzięcie.

Spotkanie odbędzie się w sali Duszpasterstwa Akademickiego w Radomiu przy ul. Górniczej 2, w niedzielę 20 listopada o godz. 17.00.

Zaplanowana jest projekcja filmu oraz interaktywna audycja radiowa. To doskonały pomysł na odbudowanie lub polepszenie więzi małżeńskich.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, chętni proszeni są o rezerwację na stronie:

http://www.rezerwacja.randkamalzenska.pl/

Kontakt:

Ewelina i Michał Podlewscy

tel: +48 510 200 542

mail: ewelina.podlewska@tlen.pl

 

 

Norbert Nowocień


Wasze komentarze


baner
baner
Polecany artykuł

Potrącenie pieszego przez autobus Jak się dowiedzieliśmy, do potrącenia pieszego doszło między ul. Struga i Niedziałkowskiego....

x