Wiadomości z Radomia i regionu radomskiego Po służbie zatrzymał włamywacza - Radom - Co za dzień
baner

Po służbie zatrzymał włamywacza


Na osiedlu Gołębiów II, policjant z I komisariatu w Radomiu, będąc już po służbie zatrzymał 34-latka, który chciał włamać się do samochodu. Mężczyzna trafił do aresztu, gdzie będzie odbywał zaległą karę pozbawienia wolności.


Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu wieczorem na osiedlu Gołębiów II. Z okna swojego mieszkania policjant zauważył mężczyznę, który kręci się na parkingu i zagląda do zaparkowanych przed blokiem aut. Funkcjonariusz postanowił to sprawdzić, wyszedł na parking i zobaczył mężczyznę, który z łamakiem do zamków próbował włamać się do jednego z samochód. Policjant natychmiast zareagował, a sprawca zaczął uciekać. Interweniujący policjant poinformował dyżurnego radomskiej policji o sytuacji, a sam ruszył w pościg i po chwili zatrzymał mężczyznę i przekazał umundurowanemu patrolowi.

Jak się okazało był to 34-letni mieszkaniec Radomia, w przeszłości karany za podobne przestępstwa. Usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem i za to przestępstwo będzie odpowiadał w warunkach recydywy.

Dodatkowo jak ustalili policjanci, mężczyzna kilka dni przed zatrzymaniem powinien stawić się w areszcie śledczym, by odbyć zaległą karę pozbawienia wolności. Najbliższe miesiące spędzi w areszcie.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


baner

CZD, fot. archiwum CoZaDzien.pl


Wasze komentarze


Polecany artykuł

Przy PSP nr 15 powstanie hala sportowa Miasto ogłosiło przetarg na budowę hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 15...

x