Wiadomości z Radomia i regionu radomskiego Podejrzany o pedofilię zatrzymany - Radom - Co za dzień
baner

Podejrzany o pedofilię zatrzymany


56-latek wpadł w ręce policjantów z Radomia, gdy przyjechał na miejsce, gdzie zamierzał spotkać się z 14-latką. Mężczyzna został zdemaskowany przez internautę, z którym prowadził rozmowę za pośrednictwem komunikatora. Zatrzymany już usłyszał zarzut.


Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

W ostatnich dniach do radomskiej komendy zgłosił się mężczyzna, twierdząc że na portalu internetowym znalazł ogłoszenie, które go zaniepokoiło. Z treści wynikało, że 56-letni mężczyzna chce spotkać się w celach towarzyskich z małoletnią. Internauta podając się za nieletnią zaczął korespondować z mężczyzną. Z późniejszego dialogu wynikało, że spotkanie może mieć podłoże seksualne.
baner
Mężczyzna zaniepokojony przebiegiem internetowej rozmowy zgłosił się do radomskich policjantów i poinformował funkcjonariuszy o spotkaniu, które zaplanowano w okolicach Sadkowa. W umówionym miejscu kryminalni zatrzymali 56-letniego mieszkańca Radomia.
Mężczyzna usłyszał zarzut i zastosowano wobec niego policyjny dozór. Teraz dwa razy w tygodniu będzie musiał stawiać się w komisariacie.
Odpowie za nieudolną próbę nawiązywania za pośrednictwem internetu kontaktu z małoletnią w celu seksualnego wykorzystania.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


CZD, fot. archiwum CoZaDzien.pl


Wasze komentarze


baner
baner
Polecany artykuł

Gwiazdka na Deptaku. Przyjedzie autor paszkwilu o Radomiu Prezydent Radosław Witkowski zaprosił do Radomia na Gwiazdkę na Deptaku autora „słynnego”...

x