Wiadomości z Radomia i regionu radomskiego Nietypowe Billboardy w Radomiu - Radom - Co za dzień
baner

Nietypowe Billboardy w Radomiu


W kilkunastu lokalizacjach w naszym mieście pojawiły się reklamy ukazujące ludzi chorych lub dotkniętych jedną z tzw. chorób cywilizacyjnych. Możemy zobaczyć m.in. osoby po udarze mózgu, borykające się z depresją czy różnego rodzaju bólem. I to w sumie wszystko, czego możemy dowiedzieć się z plakatów. 


Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.


Na billboardach widzimy tylko zdjęcie i podpis dolegliwości. Żadnego adresu, logotypu czy strony internetowej. Przekaz zastanawiający, lekko szokujący  i przyciągający uwagę.

Kto jest odpowiedzialny za tę kampanię? Póki co możemy się jedynie domyślać, że jest to akcja jakiegoś podmiotu związanego ze zdrowiem: poradni lekarskiej, gabinetu medycznego lub innej działalności skupiającej się na zdrowiu. 


W ostatnim czasie spotkaliśmy się już z nietypowymi kampaniami reklamowymi. Będziemy monitorować tę kampanię i liczymy, że w ciągu kilku najbliższych dni wyjaśni się kto za tym stoi i jaki był cel tej akcji.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ


CZD, fot. JG


Wasze komentarze


Polecany artykuł

Przy PSP nr 15 powstanie hala sportowa Miasto ogłosiło przetarg na budowę hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 15...

x