Wiadomości z Radomia i regionu radomskiego Czy ktoś się podszywa pod MZDiK? - Radom - Co za dzień
baner

Czy ktoś się podszywa pod MZDiK?


Radomski Skaner Obywatelski na swoim profilu opublikował zdjęcie, które wzbudziło sporo emocji. Mistrz parkowania zatrzymał się na kopercie dla inwalidów. Co więcej za szybą miał wstawioną kartkę z logiem MZDiK i napisem „utrzymanie ulic”. MZDiK już zdementowało jakoby auto należało nich.

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.


„Takie zdjęcia otrzymaliśmy od naszego czytelnika! "Radom ul.Osiedlowa 44. Świąteczna niedziela. Auto należące jak wskazują zdjęcia do Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu, stało kilka godzin na miejscu dla niepełnosprawnych. W tym czasie kierowca na wózku nie miał jak zaparkować" - Bez komentarza! Nr rejestracyjny mailem przekazaliśmy do odpowiednich służb, także do MZDiK w Radomiu.” - możemy przeczytać na profilu Radomskiego Skanera Obywatelskiego.

Do sprawy odniósł się już MZDiK. W komentarzu pod postem Radomskiego Skanera Obywatelskiego pojawiła się odpowiedź zarządu o następującej treści:

„Przedstawiony pojazd nie jest samochodem MZDiK Radom, a tutejszy zarząd nie wydaje takich tabliczek do używania ich na prywatnych pojazdach (wszystko wskazuje na to, że jest to właśnie samochód prywatny). Taka tabliczka ("Utrzymanie ulic") ma prawo być tylko w służbowych pojazdach naszych wykonawców, zbierających na przykład śmieci z koszy w pasach drogowych, ale wyłącznie w celach informacyjnych - do niczego ona bowiem nie uprawnia.”

Czy zatem ktoś umieszczając za szybą tabliczkę MZDiK chciał uniknąć mandatu? A może wy poznajecie czarnego Volkswagena Touarega? Dokładne zdjęcia samochodu zobaczycie TUTAJ. Do sprawy będziemy wracać.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

AH


Wasze komentarze


Polecany artykuł

Kobieta potrącona na przejściu dla pieszych Wieczorem w poniedziałek, 23 października na skrzyżowaniu ulic Mireckiego i Wernera potrącona...

x