Wiadomości z Radomia i regionu radomskiego Akcja z sadzonkami na złość ministrowi - Radom - Co za dzień
baner

Akcja z sadzonkami na złość ministrowi


We wtorek, 21 marca posłanka Anna Maria Białkowska i Platforma Obywatelska w Radomiu organizują akcję „Posadź drzewo na złość Szyszce”. Będą rozdawać sadzonki.


Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

W godz. od 14 do 16 w biurze poselskim Platformy Obywatelskiej przy ul. Młynarskiej 10 w Radomiu będą nieodpłatnie rozdawane sadzonki drzewek (dęby, buki, klony, jawor, grab, jodła  koreańska, świerk serbski, świerk srebrny).

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

baner

red. cr


Wasze komentarze liczba komentarzy: 6
Akcja z sadzonkami na z?o?? ministrowi
Wysłany 2017-03-21 14:13 ZJ napisał:
Ciekawe czy ta akcja \"zrób na złość\" (a to chyba jedyne co PO potrafi) jest robiona za publiczne pieniądze? Platformie szkoda, że zwykli ludzie mogli bez haraczu i kar mogą wycinać drzewa na swojej działce. Jak oni muszą nienawidzić zwykłych ludzi, że chcą im to prawo odebrać. Dobra decyzja dla zwykłych ludzi. Dla tych z PO jak widać zła.
Wysłany 2017-03-21 07:53 gosc napisał:
Niepojęte... Aktywistom PSLu-ZSLu chyba serca się maczają w kale, że aż tak robią na złość ministrowi Szyszce. Drzewa, które wycięto do kogoś należały - czy tego nikt nie rozumie? Jeżeli ktoś sądzi, że zostały wycięte przez złość, to chyba tylko PSL-owscy aktywiści i zieloni. Większość wyciętych drzew zostanie zastąpiona nowymi nasadzeniami.
Wysłany 2017-03-20 20:27 L. napisał:
Bardzo dobrze, że m-cu marcu a nie w maju i czerwcu jak przy ul. energetyków, E-7 przy Wośnikach, Starokrakowskiej i innych.
Wysłany 2017-03-20 17:38 antypeowiec napisał:
WASZE DNI SĄ POLICZONE PEOWSKIE BAGNO .ZA WROGĄ DZIAŁALNOŚĆ PRZECIWKO POLSCE ZGNIJECIE W WIĘZIENIU !!!
Wysłany 2012-03-01 23:53 Piotr napisał:
Powinno być "z byłymi policjantami z Kowali". Przecież posterunek w Kowali zlikwidowano motywując to brakiem przestępczości na obszarach niezurbanizowanych - wystarczy poczytać interpelacje poselskie o likwidacji posterunków Policji w całej Polsce.


baner
baner
Polecany artykuł

Będzie protest przed sądem Kolejny raz zbiorą się, by protestować. - Chodzi o rewolucję w sądach i zmianę ordynacji...

x