baner

HydeParkowa #15 - Jaki ma pomysł SLD na Radom?


Hyde Parkowa! Nowy program CoZaDzien, w którym co tydzień Łukasz Molenda będzie odpytywał zaproszonych gości. W 15 odcinku na pytania odpowiadał przewodniczący SLD w Radomiu Marcin Dąbrowski. Pamiętajcie kolejne odcinki Hyde Parkowej możecie zobaczyć w każdy piątek na naszym portalu.


Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.
baner

AH


Wasze komentarze liczba komentarzy: 11
HydeParkowa #11 - Jaki ma pomys? SLD na Radom?
Wysłany 2017-02-20 07:05 zenon napisał:
A w wyborach miał wygrać Komorowski a wygrał Duda. W słupki poparcia się nie wierzy. Manipulacje. Lubisz być manipulowany?
Wysłany 2017-02-19 23:10 napisał:
W ostatnich wyborach w Radomiu SLD zdobyło jeden mandat przy poparciu ponad 10%, dziś przy 5% nie ma szans na żaden. SLD odchodzi do historii i tyle w temacie
Wysłany 2017-02-19 12:13 utrd napisał:
SLD to partia kanapowa, lokalna. Pojedynczo dogadują się z każdym. Z PO (mają swoich przedstawicieli w komisji alkoholowej i pracę dla niektórych nauczycieli) i z PiS (poparcie dla Wójcika w zamian że ten utrzymywał ludzi SLD w urzędzie). Zawsze będzie wchodził tylko jeden Pszczoła a reszta to mało znaczący dodatek.
Wysłany 2017-02-18 21:09 Miecio napisał:
Myli się Pan nie macie żadnego radnego, Pszczoła już dawno urwał się z łańcucha. Głosowanie w sprawie odwołania Wójcika było tajne. SLD to partia jak wszystkie inne.
Wysłany 2017-02-18 13:12 POlucjanty napisał:
LSD to już przeszłość. Nawet UB przerzuciło się na KOD, PO i nowoczesną


Polecany artykuł

Sala treningowa sztuk walki otwarta Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zakończył etap odbiorów sali treningowej do sportów walki...

x