Harmonogram Mobilnych Punktów Głosowania* |
|||
Data |
Dzień |
Miejsce |
Czas trwania |
08-maj |
niedziela |
Kościół św. Katarzyny, Żeromskiego 6/8 |
08.30-11.00 |
08-maj |
niedziela |
Kościół Chrystusa Dobrego Pasterza - ul. Gębarzewska 25B |
09.30- 12.00 |
08-maj |
niedziela |
Kościół przy ul. Skrajnej |
09.30 - 12.00 |
08-maj |
niedziela |
Park Stary Ogród - przy ul. Mireckiego |
16.00 - 18.00 |
08-maj |
niedziela |
Plac Corazziego |
13.30-16.00 |
13-maj |
piątek |
Kościół św. Katarzyny, Żeromskiego 6/8 |
10-12.30 |
14-maj |
sobota |
Rynek przed Muzeum im. J. Malczewskiego |
19.30 - 22.00 |
15-maj |
niedziela |
Kościół przy ul. Skrajnej |
08.40-11.00 |
15-maj |
niedziela |
Kościół Chrystusa Dobrego Pasterza - ul. Gębarzewska 25B |
09.30 - 12.00 |
|
niedziela |
Kościół św. Katarzyny, Żeromskiego 6/8 |
10.00-12.30 |
15-maj |
niedziela |
Parafia św. Stefana , ul. Idalińska 32 B
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+
|
11.00 - 13.30 |
15-maj |
niedziela |
ul. Żeromskiego - fontanny |
17.30- 20.00 |
18-maj |
środa |
PSP nr 20 - ul. Malenicka 29 |
17.15 - 18.30 |
19-maj |
czwartek |
PSP nr 20 - ul. Malenicka 29 |
16.30 - 18.00 |
19-maj |
czwartek |
Zespół szkół Agrotechnicznych, ul. Uniwersytecka 6 |
16.30 - 18.00 |
20-maj |
piątek |
Plac przy ul. Jaracza, Kościuszki, Narutowicza |
17.00 - 19.30 |
20-maj |
piątek |
Osiedle bloków socjalnych przy ul. Marii Gajl |
17.00-19.00 |
20-maj |
piątek |
PSP 17, Festyn Rodzinny |
14.00 - 16.30 |
21-maj |
sobota |
Osiedle bloków socjalnych przy ul. Mroza |
14.30- 17.00 |
21-maj |
sobota |
Administracja Spółdzielni Michałów - Końcowy linii 7 |
9.30 - 12.00 |
21-maj |
sobota |
Rynek |
11.00 - 13.00 |
21-maj |
sobota |
Park Południe -III Festiwal Biegowy |
13.00-15.30 |
22-maj |
niedziela |
Kościół Chrystusa Dobrego Pasterza - ul. Gębarzewska 25B |
09.30- 12.00 |
22-maj
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K
|
niedziela |
Plac Jagielloński, przed Teatrem |
13.00-15.30 |
22-maj |
niedziela |
Parafia św. Piotra i Pawła, ul. P. Skargi 9 |
9.00 - 11.30 |
22-maj |
niedziela |
Kościół św. Katarzyny, Żeromskiego 6/8 |
12.00-15.00 |
22-maj |
niedziela |
Szkoła Muzyczna ul. 25 czerwca 70 |
19.00 - 21.00 |
23-maj |
poniedziałek |
PSP nr 26 - ul. Wośnicka 125 |
16.00-18.00 |
24-maj |
wtorek |
PSP nr 26 - ul. Wośnicka 125 |
16.00-18.00 |
29-maj |
niedziela |
Kościół Chrystusa Dobrego Pasterza - ul. Gębarzewska 25B |
09.30- 12.00 |
29-maj |
niedziela |
Kościół św. Katarzyny, Żeromskiego 6/8 |
11.30-14.00 |
29-maj |
niedziela |
ul. Żeromskiego - fontanny |
17.30-20.00 |
31-maj |
wtorek |
ul. Odlewnicza 6 |
17.00 - 19.00 |
31-maj |
wtorek |
Festyn z okazji Dnia Dziecka Dom Kultury Idalin- ul. Bluszczowa 4/8 |
14.30-17.00 |
03-cze |
piątek |
PSP nr 19 ul. Energetyków 10 |
13.00 - 14.00 |
*Wykaz ma charakter informacyjny, może ulec zmianie w zakresie miejsc i godzin spotkań. |