Wiadomości z Radomia i regionu radomskiego Fabryka Broni będzie miała oddział w USA! - Radom - Co za dzień
baner

Fabryka Broni będzie miała oddział w USA!


Na mocy decyzji sekretarza stanu Teksas w USA został zarejestrowany tam oddział radomskiej Fabryki Broni. Oddział w Teksasie nazywa się FB Radom USA LLC.


Z pewnością jest to historyczna chwila - po raz pierwszy w historii Fabryki Broni założony został jej oddział poza granicami naszego kraju.

"Powstanie FB Radom w USA jest kolejnym, odważnym i koniecznym krokiem do promowania i sprzedaży wyrobów fabryki na rynku amerykańskim. Na założenie FB Radom USA Fabryka Broni otrzymała zgodę Zgromadzenia Wspólników Spółki. Głównym celem jest zwiększanie przychodów ze sprzedaży wyrobów na rynku cywilnym. USA to największy rynek broni cywilnej na świecie. Rocznie do Stanów Zjednoczonych importowanych jest 3,5 mln sztuk broni. W przyszłości spółka planuje również dostarczać produkty na rzecz US Army" - czytamy w oficjalnym komunikacie, który ukazał się na stronie magistratu.   

baner

MS/foto. MS


Wasze komentarze


baner
baner
Polecany artykuł

Michał Ostrowski - Rozmowa w studiu lokalnym Radia Rekord Gościem studia lokalnego Radia Rekord był Michał Ostrowski, Środkowy Cerradu Czarnych Radom....

x