baner

Fabryka Broni będzie miała oddział w USA!


Na mocy decyzji sekretarza stanu Teksas w USA został zarejestrowany tam oddział radomskiej Fabryki Broni. Oddział w Teksasie nazywa się FB Radom USA LLC.


Z pewnością jest to historyczna chwila - po raz pierwszy w historii Fabryki Broni założony został jej oddział poza granicami naszego kraju.

"Powstanie FB Radom w USA jest kolejnym, odważnym i koniecznym krokiem do promowania i sprzedaży wyrobów fabryki na rynku amerykańskim. Na założenie FB Radom USA Fabryka Broni otrzymała zgodę Zgromadzenia Wspólników Spółki. Głównym celem jest zwiększanie przychodów ze sprzedaży wyrobów na rynku cywilnym. USA to największy rynek broni cywilnej na świecie. Rocznie do Stanów Zjednoczonych importowanych jest 3,5 mln sztuk broni. W przyszłości spółka planuje również dostarczać produkty na rzecz US Army" - czytamy w oficjalnym komunikacie, który ukazał się na stronie magistratu.   

baner

MS/foto. MS


Wasze komentarze liczba komentarzy: 8
Fabryka Broni będzie miała oddział w USA!
Wysłany 2014-04-01 20:13 obywatelJP.pl napisał:
Włącz rozum i wejdź na obywatelJP.pl
Wysłany 2014-03-23 12:18 Dogen napisał:
Amerykanie raz już naszą fabrykę broni wykończyli aresztując delegację handlową z dyr. Szwonderem na czele. Teraz zaniepokojeni nowymi konstrukcjami zadbają abyśmy sami ich nie zaczęli sprzedawać. Pilnują swojej i Izraela dominacji w handlu bronią. Tym bardziej, że ostatnio w porozumieniu z Putinem nakręcili koniunkturę.
Wysłany 2014-03-21 12:01 jaarek_9 napisał:
Jedz do fabryki zapytac a nie do urzedu.......kolego dlugo pozostaniesz bezrobotny jak na robote w pup-ie czekasz
Wysłany 2014-03-21 09:31 Pracowity napisał:
Nie zrzędzcie jak nie ma roboty to do angli na zmywaj jedźcie. Nieudacznicy.
Wysłany 2014-03-19 20:12 napisał:
Jak zwykle w USA jest praca a w Radomiu kto pracuje w tej fabryce? miało byc lepiej w Radomiu a jak dalej jestem bezrobotny tak jestem nawet nie wiem gdzie CV złożyć do tej fabryki w Urzędzie Pracy nic o tym nie wiedzą może zlikwidować ten urząd a najlepiej tak wspaniałą władzę PiS z Radomia


Polecany artykuł

NOWE "7 DNI" I kolejne 7 dni za nami, a my mamy dla Was kolejne wydanie tygodnia "7 Dni", w którym piszemy...

x