Wiadomości z Radomia i regionu radomskiego Pchli Targ tym razem na świątecznie - Radom - Co za dzień
baner

Pchli Targ tym razem na świątecznie


Za nami dziesiąty Pchli Targ. Tym razem na kiermaszu dominowały ozdoby świąteczne. W sumie w Klubie Osiedlowym "Ustronie" pojawiło się 30 wystawców.


Atmosferę zbliżających się świąt można było poczuć na Pchlim Targu, który został zorganizowany w Klubie Osiedlowym "Ustronie" przy ulicy Sandomierskiej 14. Wystawcy oferowali m.in. rożne stroiki i bombki choinkowe.

- Tradycyjnie było również wiele ubrań, biżuterii, zabawek i książek. Nowością było stoisko z pysznym, domowym ciastem. Na Pchlim Targu pojawiło się również Stowarzyszenie "Budujemy przystań", które sprzedawało świąteczne ozdoby. Pozyskane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na pomoc niepełnosprawnym dzieciom. W sumie udało nam się zgromadzić 30 wystawców. Trochę gorzej było z klientami, wichura i śnieżyca zatrzymały wiele osób w domach - powiedziała Monika Fijałkowska, prezes Stowarzyszenia „Babia Góra”.

Od stycznia Pchli Targ będzie się odbywał w pierwszą sobotę każdego miesiąca. Przypomnijmy, że udział w imprezie jest bezpłatny. Sprzedawcy jednak sami muszą zorganizować swoje stoisko i uprzątnąć je po imprezie. Zainteresowani mogą zgłaszać swój udział, kontaktując się z mailowo: babiagora_radom@wp.pl lub po prostu odpowiednio wcześniej pojawić się przed imprezą. Dokładny regulamin i szczegóły na blogu: babiagora-radom.bloog.pl

MS/foto. Szymon Wykrota


Wasze komentarze


baner
baner
Polecany artykuł

Pociski z II wojny znalezione w Radomiu W sobotę, 19 sierpnia w studni na jednej z posesji przy ul. Marglowej w Radomiu znaleziono...

x