baner

Powstaje kolejna "Biedronka" w Radomiu!


Wizualizacja nowej Biedronki.
Wizualizacja nowej Biedronki.

Budowa przy ul. Gajowej.
Budowa przy ul. Gajowej.

Dwunasty dyskont popularnej sieci handlowej "Biedronka" powstaje w Radomiu. Tym razem nowy sklep tej marki zyskają mieszkańcy Młodzianowa. Według zapowiedzi inwestora budowany obiekt ma być gotowy do końca września.


"Biedronka" powstaje na niezagospodarowanej przez lata działce przy ulicy Gajowej (naprzeciwko wylotu Towarzyskiej). Budowa sklepu jest już na zaawansowanym etapie - z ziemi wyrastają coraz wyższe ściany budynku. Całość ma być gotowa do końca września.

- Całkowita powierzchnia użytkowa wznoszonego pawilonu handlowo - usługowego przy ulicy Gajowej będzie wynosić 1580 metrów kwadratowych. Przed tym obiektem prywatny inwestor przewidział również parking na 47 samochodów - informuje Katarzyna Piechota-Kaim, rzecznik prasowy prezyde
baner
nta Radomia.

To już dwunasty sklep tej sieci handlowej w naszym mieście. "Biedronki" znajdują się przy alei Grzecznarowskiego oraz ulicach: Czarnoleskiej, Czystej, Limanowskiego, Paderewskiego, Prażmowskiego, Maratońskiej, Wolanowskiej i Zbrowskiego.

Niedawno nowy dyskont tej sieci wybudowano i otwarto dla klientów tuż obok wieżowca "Odlewmaszu" przy ulicy Prażmowskiego. Zastąpił on stary i zniszczony sklep, który mieścił się przez wiele lat w pobliskim budynku.
Kolejna, trzynasta "Biedronka" w Radomiu powstaje przy ulicy Okulickiego (w pobliżu targowiska).

Portugalska Grupa Jeronimo Martins w ostatnich latach stawia swoje pawilony handlowo-usługowe również w mniejszych miejscowościach regionu radomskiego. Dyskonty tej marki pojawiły się na polskim rynku w 1995 roku i szybko zyskały rzeszę stałych klientów. "Biedronka" to obecnie największa sieć sklepów detalicznych w naszym kraju, która posiada 1900 sklepów. We wszystkich dyskontach tej sieci pracuje ponad 37 tysięcy pracowników.
 

Marcin Walasik; Fot. Szymon Wykrota; wizualizacja: archiwum inwestora


Wasze komentarze liczba komentarzy: 12
Powstaje kolejna "Biedronka" w Radomiu!
Wysłany 2012-06-17 10:49 Gelerth napisał:
Jak by nie było największy pracodawca w Polsce, szkoda tylko że nie rodzimy a z Portugalii....
Wysłany 2012-06-17 03:03 napisał:
był Rondom teraz będzie Bożokrówkowo
Wysłany 2012-06-16 18:10 GRZEDOM napisał:
@Przedsiębiorco nie wprowadzaj w błąd. Po ostatnich aferach w sklepach sieci Jeronimo Martins, płace, warunki oraz system socjalny znacznie się poprawił. Praconicy nie pracują już za najniższą pensję. Wynagrodzenia mieszczą się w przedziale 1500 - 2500 zł na ręke. Natomiast w kwestii podatków przynaje Ci rację. Taka firma odprowadza je zagranicę. Jednak tu swoje żale nie możesz wylewać do władz miasta, bo nie one odpowiadają za politykę fiskalną. Pretensje musisz skierować do rządzącej PO, że do tej pory nie zmineiła przepisów nakazujących odprowadzanie podatków w Polesce. Partia opozycyjna wielokrotnie zwracała na to uwagę.
Wysłany 2012-06-16 17:27 PRZEDSIEBIORCA napisał:
PYTAM SIĘ WŁADZ MIASTA CO ZYSKAJĄ MIESZKAŃCY MIEJSCA PRACY ZA GŁODOWE PENSJE 100 ZŁ LUB MNIEJ PANIE PREZYDENCIE CZAS SKONCZyC Z BUDOWANIEM TYCH MARKETÓW W KRAJU JAK WY RZĄDZICIE ZE OBCY KAPITAŁ MA SIELANKĘ W POSTACI NIE PŁACENIA PODATKU A POLSKI PRZEDSIĘBIORCA JEST DYMANY NIE POWIEM W CO
Wysłany 2012-06-16 07:13 Kisiel napisał:
Do du..y to wsysko.. sambe Biedronki. Niek wybudujom FABRYKE - co by trzoda miala prace!!!!


Polecany artykuł

NOWE "7 DNI" I kolejne 7 dni za nami, a my mamy dla Was kolejne wydanie tygodnia "7 Dni", w którym piszemy...

x