Od wywieszania banerów ruszyła kampania PiS

Od wywieszania banerów ruszyła kampania PiS
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W poniedziałek, 31 sierpnia od wywieszania banerów ruszyła kampania wyborcza Prawa i Sprawiedliwości. Pierwszy baner z Beatą Szydło i hasłem „Damy radę” zawisnął na płocie targowiska u zbiegu ulic Struga i Grzybowskiej.

Podczas dzisiejszego briefingu obecni byli m. in. Marek  Marek Suski, Wojciech Skurkiewicz, Anna Kwiecień,   Andrzej Kosztowniak,  Małgorzata Półbratek, jak również Dariusz Wójcik.  - Chcemy Polakom dobrze służyć. Tak jak wszyscy mówią, że jest ciężko, że Polska jest źle rządzona, to my mówimy zmienimy to na lepsze. My po prostu damy radę – mówił poseł Marek Suski. Zdaniem posła kandydatka na premiera Beata Szydło będzie świetną szefową rządu, w odróżnieniu od obecnej. I jak zapowiedział: -  Będziemy mieć kompetentny i pracowity rząd, który uczciwie będzie rządził.

Miejsce, które zostało wybrane na pierwszy baner w naszym mieście nie zostało wybrane przypadkowo, ponieważ jest to miejsce bliskie wielu ludziom. - Jest to targowisko, gdzie polscy rolnicy, drobni przemysłowcy i rzemieślnicy sprzedają produkty, stąd też to jest takie miejsce dla nas bardzo bliskie – mówi Marek Suski.

To jak na razie preludium kampanii wyborczej PiS, która pełną parą ma ruszyć od przyszłego tygodnia. Natomiast dziś w całej Polsce pojawią się banery z hasłem wyborczym partii. - Po prostu chcemy w tych wyborach osiągnąć dobry wynik, chcemy wygrać i zmieniać Polskę na lepszą – dodał senator Wojciech Skurkiewicz.

Jak przyznała sekretarz gminy Jedlińsk Anna Kwiecień lista 18 kandydatów w nadchodzących wyborach jest bardzo silna, są to ludzie dobrze przygotowani i kompetentni. - To jest lista bardzo znamienitych osób i z tego miejsca już dzisiaj prosimy o głos. Chcemy Dać Radę - apelowała.


KS /fot. cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy