Groźne potrącenie pieszych na ulicy Żeromskiego!


Dwie kobiety odniosły obrażenia w wyniku potrącenia na pasach, w okolicy budynku przy ulicy Żeromskiego 93. Do wypadku doszło w poniedziałek (18 lutego), po godz. 11. Renault jechało od strony wiaduktu nad torami kolejowymi.


19-letni kierowca pojazdu potrącił dwie kobiety, które przechodziły na pasach, gdzie akurat nie działa sygnalizacja świetlna.

- Kobiety zostały przewiezione do szpitala. Policjanci ustalają okoliczności wypadku - informuje Justyna Leszczyńska z zespołu prasowego radomskiej policji.

baner

/M.W./; Fot. Archiwum


Wasze komentarze liczba komentarzy: 5
Groźne potrącenie pieszych na ulicy Żeromskiego!
Wysłany 2013-02-20 20:22 darek_radom napisał:
Proszę o kontakt osoby poszkodowane

Beatko! Wciąż wyrzucają i kasują twoje wpisy na forum ED, to dziś tutaj spamujesz?!...

Specjalnie dla inteligentnej inaczej Beatki - powtórka. http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,13200123,Uwaga_na_nieuczciwe_kancelarie_odszkodowawcze__Jedna.html. (KLIKNIJ, by przeczytać cały artykuł).
Jakie grzechy mają najczęściej na sumieniu kancelarie? PIU wymienia m.in.: namawianie osób do podpisywania umów [u]bezpośrednio po wypadku, często będących w szoku, prowizje sięgające nawet 40 proc. wartości odszkodowania, czy uniezależnienie wynagrodzenia kancelarii od wyniku postępowania. Kancelarie zawierają też ugody z ubezpieczycielem bez zgody klienta oraz ograniczają i utrudniają klientowi możliwości odstąpienia od umowy. - Kancelarie są jedynym na rynku ubezpieczeniowym podmiotem, którego nie obejmuje żaden nadzór ani żadne specyficzne regulacje.

Wysłany 2013-02-19 13:26 rebus napisał:
Wszystkie okoliczności są nieznane, więc nie wydawajmy pochopnych opinii.
Wysłany 2013-02-19 10:02 stanisso napisał:
A światła jak nie działały, tak nie działają i dzisiaj. Przechodzi się przez jezdnię z duszą na ramieniu, bo nie wiadomo czy za kierownicą nie siedzi jakiś "mistrz".
Wysłany 2013-02-18 16:30 Paweł napisał:
wolałbym fotografie ślicznej Pani Rzecznik zamiast "kijanki" ;)
Wysłany 2013-02-18 14:19 darek_radom napisał:
Kolejny "miszcz prostej", dla którego piesi w mieście są tylko "spowolnieniem ruchu". Kolejny "doświadczony" kierowca, "doskonale" wyszkolony, bo kilka miesięcy posiadania prawa jazdy wystarcza, by móc nie stosować się do przepisów PoRD. W końcu "doświadczony kierowca" już wie lepiej jak jeździć bezpiecznie. A MZDiK do spółki z policją zamiast zajmować się bezpieczeństwem niechronionych uczestników ruchu, woli zajmować się czarami-amuletami (tzn. światełkami ostrzegawczymi, azylami nie-bezpieczeństwa), fotoradarem na ul.Czarnieckiego i podobnymi pomysłami pozorującymi rzeczywiste działania na rzecz poprawy w Radomiu bezpieczeństwa w ruchu drogowym.


Polecany artykuł

70 policjantów złożyło ślubowanie „Strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli nawet z narażeniem życia” - między innymi te...

x