Brymora idzie do sądu i demaskuje partie.

Brymora idzie do sądu i demaskuje partie.
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


[gallery id=1823]

Według Cezarego Brymory za Platformą Obywatelską, PiS-em oraz Zjednoczoną Lewicą kryją się inne twarze niż przedstawione w mediach. Kandydat twierdzi, że za platformą tak naprawdę stoi Donald Tusk, PiS-em rządzą Jarosław Kaczyński z Antonim Macierewiczem, zaś prawdziwą twarzą Zjednoczonej lewicy nie jest Barbara Nowacka tylko Leszek Miller z Januszem Palikotem.

Kandydat odniósł się również do wcześniejszych działań partii politycznych zarzucając Platformie Obywatelskiej brak przyjaznej polityki urzędów względem przedsiębiorców, brak poprawy bezpieczeństwa pracy, bierność w zmianie kodeksu pracy, a lokalnie nieprzemyślaną strategię dla radomskiego lotniska czy też bezmyślnie prowadzone inwestycje przez Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji. Prawu i Sprawiedliwości oberwało się ze puste obietnice budowy trzech milionów mieszkań oraz również za bierność w zmianie kodeksu pracy i nieprzemyślaną budowę radomskiego lotniska. PSL-owi Brymora zarzucił brak skutecznej walki z bezrobociem w Radomiu oraz sprzeciwianie się reformie KRUS-u. Zjednoczonej Lewicy również zarzucono bierność w zmianie kodeksu pracy. Oprócz tego kandydat stwierdził, że projekt przyjazne państwo proponowany przez Palikota był okrutnym żartem z przedsiębiorców. Kandydat zwrócił również uwagę na fakt, że członek SLD swoim pracownikom płacił 4 zł 76 gr na godzinę, a nie jak proponuje Zjednoczona Lewica 15 zł weryfikując w ten sposób obietnice lewicowców z rzeczywistością.

Według kandydata Partia Razem jest jednym wielkim znakiem zapytania, komitet Kukiza różni się tym od pralki, że ta posiada program, natomiast Korwin najbardziej znany jest z gestu heliowania. Na zakończenie Cezary Brymory stwierdził, że w Radomiu twarzą .Nowoczesnej nie jest żaden bankier tylko on.

A.H.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy