Zabawa choinkowa z Policją

Zabawa choinkowa z Policją
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Z inicjatywy Wydziału Komunikacji Społecznej, po raz pierwszy od wielu lat w KWP zs. w Radomiu,  zorganizowano zabawę choinkową dla najmłodszych. Nie zabrakło dobrej zabawy, tańców i konkursów z cennymi nagrodami. Jeden z nich przeprowadził Mazowiecki Komendant Wojewódzki Policji mł. insp. Rafał Batkowski. Dzieci odpowiadały na wierszowane pytania, dotyczące zawodów wykonywanych przez osoby dbające o nasze bezpieczeństwo.


[gallery id=284 ]

W rolę wróżek, elfów i postaci z bajek wcielili się pracownicy Wydziału Komunikacji Społecznej oraz Wydziału Kadr i Szkolenia. Wszystkie dzieci witał przed wejściem na zabawę policyjny łoś – maskotka mazowieckiej Policji. Największy aplauz wśród dzieci wywołał funkcjonariusz Wydziału Ruchu Drogowego KWP Radom asp. szt. Jan Borowski, który w rytm macareny przedstawił w atrakcyjny sposób zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. 

Zabawę odwiedził też Święty Mikołaj, każde dziecko  otrzymało od niego paczkę pełną słodyczy. Dla wszystkich dzieci i ich rodziców słodki poczęstunek przygotowała także piekarnia Expuch z Jedlińska.

Źródło: KWP Radom

red. A.J.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy