Warsztaty z Supernianią Dorotą Zawadzką w Radomiu!

Warsztaty z Supernianią Dorotą Zawadzką w Radomiu!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W poniedziałek 30 września odbędą się warsztaty dla rodziców, które poprowadzi znana z telewizyjnych programów pedagog i psycholog rozwoju Dorota Zawadzka.


Tematem spotkania, które rozpocznie się o godz. 16 w Multikinie w Radomiu będzie: "Rodzinna aktywność sportowa i jej wpływ na budowanie pozytywnych relacji rodzicielskich". Podczas warsztatów będzie mowa o tym jak organizować czas dzieciom, by zapewnić im jak najlepszy rozwój społeczny i emocjonalny. Rodzice pogłębią wiedzę na temat znaczenia wspólnych zabaw ruchowych i ich wpływu na kształtowanie pozytywnych relacji z dziećmi. Warsztaty są przeznaczone dla rodziców. Organizatorzy spotkania w naszym mieście nie zapewniają opieki dzieciom.

Warsztaty częścią ogólnopolskiej kampaniiAktywna rodzinaRelacje na Medal, której celem jest uświadomienie rodziców jak ważną rolę w rozwoju dziecka odgrywają pozytywne relacje i więzi rodzinne. Więzi rodzicielskie można doskonale rozwijać poprzez wspólną rodzinną aktywność fizyczną. Rodzinne uprawianie sportów buduje zarówno silne relacje rodzic-dziecko, jak również kształtuje w dziecku nawyk i zamiłowanie do uprawiania sportu. Około dwugodzinne spotkanie wniesie wiele ciekawych pomysłów i świeżość w relacje rodzic-dziecko.

Warsztaty bezpłatne, jednak liczba miejsc ograniczona, dlatego konieczna jest wcześniejsza rezerwacja na stronie www.aktywnarodzina.org. Zarówno na wspomnianej stronie, jak i na profilu na FB można dowiedzieć się więcej o akcji.

AG

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy