W Dzień Dziecka Filmowa Gra Miejska

W Dzień Dziecka Filmowa Gra Miejska
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Filmowa Gra Miejska to interaktywny spacer po mieście śladami niezapomnianych filmów. W trakcie gry uczestnicy poprzez zabawę poznają tajniki filmu, jego tworzenia i analizy.

W zabawie mogą wziąć udział zespoły 3-6-osobwe (więcej osób jest możliwa po ustaleniu z organizatorem) zgłoszone przez nauczycieli. Zgłoszenie można przesyłać poprzez formularz dostępny TUTAJ.

Gra organizowana jest przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i Filmotekę Narodową przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w ramach projektu „Filmoteka Szkolna. Akcja!”. To interaktywny spacer po mieście śladami niezapomnianych filmów. Uczestnicy poprzez zabawę poznają tajniki filmu, jego tworzenia i analizy.

W Radomiu przygotowaniem wydarzenia zajmują się uczniowie trzech placówek: Zespołu Szkół Budowlanych, I Liceum Ogólnokształcącego CN-B Feniks, Technikum TEB Edukacja. Koordynatorem akcji w Radomiu jest Jarosław Basaj, nauczyciel, lider Filmoteki Szkolnej w województwie mazowieckim.

Udział w zabawie jest bezpłatny. Gra odbędzie się 1 czerwca i rozpocznie się o godz. 9 w budynku ZSB, ul. Kościuszki 7. Zakończenie planowane jest ok. godz. 13.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy