Technik masażysta, czyli zawód z misją i przyszłością

Technik masażysta, czyli zawód z misją i przyszłością
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Czym zajmuje się technik masażysta?

Coraz powszechniejszym zadaniem masażystów jest wykonywanie masażu medycznego, który stanowi jeden z najważniejszych elementów rehabilitacji osób zmagających się ze schorzeniami kręgosłupa i stawów oraz innymi dolegliwościami ortopedycznymi. W ten sposób technik świadczy swoje usługi jako ważny członek zespołu medycznego lub prowadzi zajęcia indywidualnie.

Jak zostać technikiem masażystą i stać się cenionym specjalistą?

W jaki sposób wkroczyć na ten dynamiczny i korzystny dla pracownika rynek pracy? Kluczem jest oczywiście edukacja prowadzona na wysokim poziomie a także dobra kondycja fizyczna i empatia.

Podczas nauki w szkołach TEB Edukacja zdobywamy wiedzę z zakresu różnych typów masażu np. medycznego lub sportowego. Jednocześnie szkoła umożliwia nam rozwój w postaci kursów które oferuje, np. masaż bańką chińską, gorącą czekoladą czy też gorącymi kamieniami mówi Mateusz z ogólnopolskiej sieci szkół TEB Edukacja, doświadczonej w kształceniu personelu medycznego średniego szczebla. – Absolwenci uzyskują dodatkowo, aż 6 niezależnych certyfikatów zawodowych, co stanowi ogromny atut na rynku pracy.

Posłuchajcie sami co na temat tego zawodu mówią słuchacze szkoły TEB Edukacja, którzy przygotowują się do zawodu:

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy