Rekordowy ostatni casting „Co za TALENT!”

Rekordowy ostatni casting „Co za TALENT!”
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Ostatni casting już za nami, we wszystkich przesłuchaniach drugiej edycji „Co za TALENT!” wystąpiło łącznie 99 osób i grup, chcących zawalczyć o atrakcyjne nagrody i zaprezentować szerszej publiczności swój talent.

W PG 13 odbył się ostatni rekordowy casting. Do późnych godzin popołudniowych trwały przesłuchania. Zgłosiło się 46 kandydatów, w tym bardzo wielu z regionu, m.in. Szydłowca, Wolanowa, Jedlni. Było wielu tancerzy, trzy zespoły, kabaret, osoba recytująca, organista oraz wielu wokalistów i duetów muzycznych. Wszystkie sylwetki uczestników będziemy wkrótce prezentowali na na naszym kanale video.

Talenty młodych uczestników oceniało jury w składzie: dr Radosław Lis, nauczyciel języka niemieckiego w PG 13, Eliza Moerke, finalistka ubiegłorocznej edycji „Co za TALENT”, Czarek Chobot z parlamentu młodzieży oraz Kamila Mucha, manager cozadzien.pl.

Większość uczestników otrzymała przepustki do półfinału, wkrótce odbędzie się posiedzenie komisji półfinałowej, która wybierze finalistów. Ci, którzy nie dostaną się do finału będą w głosowaniu sms walczyć o „dziką kartę”.

Wielki finał odbędzie się 17 czerwca w Zespole Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu, o szczegółach będziemy informowali na bieżąco.

Organizatorem „Co za Talent” jest Parlament Młodzieży Miasta Radomia oraz serwis informacyjny cozadzien.pl. Pomaga nam również „Rapsodia Sounds ”, która dba o profesjonalne nagłośnienie podczas castingów. Jesteśmy również wdzięczni Stowarzyszeniu Radomskiej Szkoły Rock'a oraz  partnerującym nam szkołom: III LO „Czachowski”, ZST, PG 5 oraz PG 13, które udostępniają swoje pomieszczenia na castingi i pomagają w organizacji zabawy!

A.J. / fot. Szymon Wykrota

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy