Pierwsze Andrzejki w "Przystani"

Pierwsze Andrzejki w
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

[gallery id=240 los=1]

Dwie wróżki bawiły się razem z dziećmi i przepowiadały im przyszłość. Pierwszą zabawą była „Magiczne gwiazdy” - polegała ona na kręceniu plastikową butelką, dzięki czemu mogły dowiedzieć się, co będą robić w przyszłości. Następnie jedna z wróżek przeszła się po sali z tajemniczym workiem, w którym znajdowały się kolorowe kółka. Zadaniem dzieci było wybranie jednego z nich. Każdy kolor informował dzieci, czego mają się wystrzegać. Oprócz tego było wiele innych wróżb: przebijanie balonów zawierających imiona przyjaciół, magiczne pudełko, w którym znajdowały się przedmioty określające dany zawód.

Atmosfera podczas zabawy była pełna magii, nastrój  podkreślały zaciemnione okna i zapalone świece. W zorganizowaniu balu pomagały dziewczęta z wolontariatu z sąsiadującej Szkoły Agrotechnicznej i Duszpasterstwa Akademickiego.

Stowarzyszenie "Budujemy PrzystańWszyscy ludzie dobrej woli, chcący pomóc, mogą kierować przelewy na konto Stowarzyszenia "Budujemy Przystań" w Radomiu z dopiskiem "Darowizna"

Bank Pekao SA: 73 1240 5862 1111 0010 4401 7351

red. A.J.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy