Ostatni raz "Talenty na fontannach"!

Ostatni raz
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Przez całe wakacje w czwartkowe wieczory na małej scenie przy kawiarni "Na fontannach" odbywały się koncerty finalistów dwóch edycji "Co za TALENT!". Goście lokalu z aprobatą przysłuchiwali się młodym radomskim talentom. Ogródek za każdym razem zapełniał się po brzegi, pomimo często niesprzyjającej aury.

GALERIE ZDJĘĆ Z LETNICH KONCERTÓW ZOBACZ TUTAJ

W czasie wakacyjnego cyklu usłyszeliśmy m.in. dwie zwyciężczynie - Karolinę "Karę " Wojdat" (I edycja) i Olę Jaworską (II edycja). Piękny koncert na skrzypcach dał Michał Siczek, wielu urzekła również Klaudia Kowalik. Alternatywną muzykę zaprezentował raper - Szymon Kramek. Do wspólnej zabawy zapraszała nas także Kasia Mucha, Eliza Moerke, Arkadiusz Solarz i wiele innych talentów.

Zakończenie wakacyjnego cyklu "Talenty na fontannach" już w czwartek 28 sierpnia o godz. 19.00. Na dużej scenie wystąpi zdobywczyni II miejsca I edycji "Co za TALENT!" Kasia Mucha z zespołem, a także grupa FICTION - laureaci III miejsca tegorocznej edycji. Wstęp oczywiście wolny, mamy nadzieję, że tym razem pogoda dopisze!


AJ

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy