I d z PSP 34 podbija TVP

I d z PSP 34 podbija TVP
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

W trwającym od września do grudnia ubiegłego roku plebiscycie Najfajniejszą Pierwszą Klasą okazała się Id z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 34. To siedem wesołych dziewczynek i 13 rezolutnych chłopców. - Miłe, spokojne i zaangażowane w zajęcia szkolne dzieci. Pierwszaki dobrze piszą, czytają, recytują, śpiewają i rozwiązują zagadki oraz rebusy. Przyjemność sprawia im wcielanie się w role i odgrywanie scenek dramowych – mówiła o swoich podopiecznych wychowawczyni Dorota Michalska.

Zwycięzcy plebiscytu mogli m.in. zwiedzić Muzeum Zabawy i Zabawek w Kielcach, pójść do Centrum Zabaw Hula Park i do Aquaparku Radom, zwiedzić Komendę Miejską Policji i w Radiu Rekord nagrać piosenkę. Ponadto jedną z nagród był udział w programie „Teleranek”. Tę nagrodę uczniowie Id mogli „odebrać” dopiero teraz. Kilka tygodni temu ekipa „Teleranka” przyjechała do Radomia, do PSP nr 34. Najfajniejsze pierwszaki oprowadziły filmowców po szkole i opowiadały, dlaczego są najfajniejsi i co lubią robić. Potem dzieci zostały zaproszone do Warszawy, studia „Teleranka”. Odcinek z ich udziałem poświęcony był książkom i nauce ich szybkiego czytania. Radomskie pierwszaki wzięły też udział w prowadzonym przez Karola Strasburgera quizie z wiedzy o lekturach szkolnych.

Jak wyglądała wizyta pierwszaków w TVP można zobaczyć w poniższym materiale video. Niecierpliwi powinni zacząć oglądanie od 17:30.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy