Finał "Co za TALENT!" już dziś!

Finał
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Na scenie ustawia się już zespół z radomskiej Szkoły Rocka, który zagra dla naszych solistów. Uczestnicy starają się dopracować swoje występy. Niektórzy otwarcie przyznają, że są bardzo zestresowani. Inni podkreślają, że to tylko zabawa i nie trzeba aż tak się denerwować. 

- No trochę się już denerwuję. Swój układ ćwiczyłam długo i chcę, żeby wyszedł tak jak to sobie zaplanowałam. Wiem, że na widowni będzie sporo moich znajomych, dlatego chcę dobrze wypaść - mówi Justyna Matejak, finalistka "Co za TALENT!", która zaprezentuje gimnastykę artystyczną.

Przypomnijmy, że występy naszych finalistów będzie oceniało 7-osobowe jury, w skład którego wchodzi prezydent Radomia Andrzej Kosztowniak, przewodniczący Samorządu Szkolnego w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika Dominik Maj, manager Co za Dzień Kamila Mucha, przewodniczący Parlamentu Młodzieży Miasta Radomia Mateusz Wojcieszak  oraz trójka specjalistów z zakresu muzyki, tańca i aktorstwa:

Szymon Wydra - założyciel i wokalista Carpe Diem, gitarzysta, kompozytor i naczelny tekściarz zespołu. Razem wydali już cztery płyty, ostatnio najnowszy singiel „Teraz”, który jest preludium do piątego albumu. Zdobywcy wielu prestiżowych nagród muzycznych.


Oliwia Lucedarska – tancerka z wieloletnim stażem, swoje umiejętności szlifuje u najlepszych choreografów z całego świata. Specjalizuje się w stylach kultury hip hop i ragga dancehall. Założycielka szkoły tańca ODS. Jej motto życiowe to: Impossible Is Nothing.


Marek Braun – aktor radomskiego Teatru Powszechnego. Ukończył Wydział Aktorski w Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie. Jego talent mogliśmy podziwiać m.in. w sztuce „Carmen Latina”, „Zbrodnia i kara”, czy „Brat naszego Boga”

Organizatorzy, czyli Parlament Młodzieży Miasta Radomia oraz serwis informacyjny Co za dzień - starają się stanąć na wysokości zadania.

- Wiele drobnych spraw jest jeszcze do dopracowania. Sprawdzamy światło, dźwięk, nagrody, dyplomy. Wiele rzeczy mamy na głowie, ale staramy się ze wszystkich sił, aby wieczorny koncert był bardzo udany - mówi Kamila Mucha, manager Co za dzień.

RED

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy