Finał "Co za TALENT!" już 17 czerwca

Finał
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Trwają przygotowania do wielkiego finału II edycji "Co za TALENT!". Finaliści już rozpoczęli próby do występu w Zespole Szkół Muzycznych. Finał 17 czerwca rozpocznie się o godz. 18. Wstęp na imprezę wolny!

Osiemnaścioro finalistów oraz zdobywca "dzikiej karty" zawalczą o atrakcyjne nagrody. Do wygrania będzie m.in. 1 tys. zł za zajęcie I miejsca, 500 zł za II miejsce i 300 zł za III miejsce, ufundowane przez Prezydenta Miasta Radomia Andrzeja Kosztowniaka. Dodatkowo uczestnicy otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe, pakiety szkoleniowe, warsztaty szlifujące ich talenty, kursy językowe, książki, płyty CD i gadżety ufundowane przez naszych sponsorów.

Walka o "dziką kartę" trwa do 9 czerwca!

Na naszej stronie do 9 czerwca trwa PLEBISCYT sms - owy. Wszyscy zdobywcy przepustki do półfinału walczą o wspaniałe nagrody. Dodatkowo "dziką kartę", czyli przepustkę do finału otrzyma wykonawca, który w półfinale nie został wyłoniony przez komisję, ale w głosowaniu sms otrzyma najwięcej głosów. Zapraszamy do głosowania (PLEBISCYT TUTAJ)!

Nagrody w plebiscycie sms:


I MIEJSCE

Zdobywca I miejsca w głosowaniu internautów wyjedzie na czterodniową wycieczkę do Pragi! Fundatorem nagrody jest Biuro Podróży "My Travel" z siedzibą przy ul. Chrobrego 2 lok. 04 w Radomiu.
II MIEJSCE

Zdobywca II miejsca otrzyma smartfon MIST - sponsorem

nagrody marki Kruger&Matz są sklepy LPelektronik w Radomiu, mieszczące się przy ul. Słowackiego 19 oraz al. Grzecznarowskiego 28 w Centrum Handlowym M1III MIEJSCE

Nagrodą za III miejsce jest funkcjonalny czytnik e- book, ufundowany przez Hipermarket E. Leclerc Radom przy ul. Toruńskiej 1.

Zapraszamy do udziału w naszej zabawie!!!


A.J./ fot. archiwum

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy