Dzień Wdzięczności z wiceprezydent Anną Kwiecień

Dzień Wdzięczności z wiceprezydent Anną Kwiecień
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


[gallery id=1107]

Wiceprezydent Anna Kwiecień zapoznała się z pracą placówki, odwiedziła uczniów i nauczycieli w salach lekcyjnych i terapeutycznych.

– Jestem pod ogromnym wrażeniem ogromu pracy, którą włożono w remont i doposażenie placówki. Imponujący jest sprzęt i pomoce dydaktyczne dostosowane indywidualnie do potrzeb i możliwości każdego niepełnosprawnego dziecka – powiedziała Anna Kwiecień.

Podkreśliła, że zaangażowanie rodziców, determinacja i ogromne doświadczenie pracowników pozwoliły stworzyć tak przyjazną i profesjonalną placówkę.

Wizyta Anny Kwiecień zbiegła się z obchodzonym w szkole Dniem Wdzięczności. Z tej okazji dzieci, przy pomocy nauczycieli, upiekły ciasteczka z truskawkami. Do kulinarnych przygotowań przyłączyła się również wiceprezydent. Opowiedziała dzieciom, jak szypułkuje się truskawki i kroi je do ciastek. Uczniowie skrupulatnie stosowali się do wskazówek, a efekt pracy był przepyszny. Łakocie otrzymali wszyscy autorzy dobrych uczynków – z wdzięczności.

Anna Kwiecień obserwowała także zajęcia plastyczne w grupie zerowej. Zobaczyła, jak wiele trudu dzieci niepełnosprawne muszą włożyć w każdą wykonywaną czynność. Gratulowała rodzicom i pracownikom sukcesu, do którego doszli wspólną pracą dla szkoły w niespełna dwa lata.

Źródło: Stowarzyszenie Budujemy Przystań

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Ostatnio komentowane

Polecamy