„Co za TALENT” - co nas teraz czeka?

„Co za TALENT” - co nas teraz czeka?
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


„Co za TALENT!” czyli zabawa organizowana wspólnie przez Redakcję Co za Dzień oraz Parlament Młodzieży Miasta Radomia pod honorowym patronatem prezydenta miasta, cieszy się dużym zainteresowaniem młodzieży.

Zakończyliśmy już pierwszy etap castingów, teraz czekamy na półfinał i rozpoczęcie plebiscytu. Do poniedziałku (13 maja) na naszej stronie będziemy prezentowali sylwetki uczestników ostatniego castingu w Publicznym Gimnazjum nr 5 ( zobacz więcej TUTAJ).

W nadchodzącym tygodniu zbierze się komisja, która spośród 80 wykonawców, którzy otrzymali „Przepustkę do półfinału” wyłoni finałową dwudziestkę. Wydarzenie to pokażemy w krótkim reportażu video, który wraz z listą zwycięzców opublikujemy na cozadzien.pl 17 maja.

Wtedy też na naszej stronie ruszy plebiscyt, który potrwa miesiąc. Wezmą w nim udział wszyscy półfinaliści (nawet ci, którzy znajdą się w finale) i w głosowaniu sms internautów zawalczą o atrakcyjne nagrody.

Dodatkowo zdobycia będzie również tzw. dzika karta – czyli przepustka do finału. Otrzyma ją wykonawca, który w półfinale nie został wyłoniony przez komisję, ale w głosowaniu sms otrzyma najwięcej głosów. O szczegółach dotyczących półfinału, plebiscytu, nagród oraz koncertu finałowego, który odbędzie się 24 czerwca w Zespole Szkół Muzycznych, będziemy informowali na bieżąco.

Regulamin półfinału

A.J.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy