Sylwestrowa premiera "Dajcie mi tenora!" w Teatrze Powszechnym

Sylwestrowa premiera
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
31 grudnia w Teatrze Powszechnym odbędzie się premiera spektaklu "Dajcie mi tenora!" Kena Ludwiga. Komedię będzie można obejrzeć o godz. 18:00 i 21:30.

"Dajcie mi tenora!" to szalona komedia o... narodzinach gwiazdy. Kilkadziesiąt minut rewelacyjnej zabawy, toczącej się w zwariowanym środowisku artystycznym.

W operze w Cleveland trwają ostatnie gorączkowe przygotowania do wielkiej gali - przedstawienia „Otella" z gościnnym udziałem światowej sławy włoskiego tenora. Wszystko zdaje się przebiegać zgodnie z planem do czasu, kiedy plany... legną w gruzach. Kilka godzin przed rozpoczęciem spektaklu okazuje się bowiem, że sławny gość zginął. Jak wyjść z twarzą z tej dramatycznej sytuacji, żeby uniknąć towarzyskiego skandalu i bankructwa?! Można czekać na cud lub próbować wybrnąć z kłopotu, wybierając rozwiązanie równie cudowne w prostocie i nierealne w wykonaniu - niepostrzeżenie zastąpić słynną gwiazdę... Kto to zrobi? Jak to kto? Dajcie nam tenora!!!

Zapraszamy na zaskakujący, brawurowy „operowy" wieczór w iście karnawałowym nastroju. „Dajcie mi tenora!", a nie będziecie żałować!

Przekład - Elżbieta Woźniak
Reżyseria - Marcin Sławiński
Scenografia - Wojciech Stefaniak
Kostiumy - Justyna Chruślicka

OBSADA
Diana - Izabela Brejtkop
Maria - Katarzyna Dorosińska
Maggie - Maria Gudejko
Tito Merelli - Piotr Kondrat
Max - Łukasz Mazurek
Saunders - Jarosław Rabenda
Bellhop - Wojciech Wachuda
Julia - Iwona Pieniążek

Źródło: Teatr Powszechny

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy