Premiera Teatru Resursa

Premiera Teatru Resursa
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


- To interesujące i nietypowe przedstawienie; powstało na podstawie tekstów poetyckich i prozatorskich radomskich twórców. Wyboru i adaptacji dokonał Grzegorz Bartos, a spektakl wyreżyserował Robert Stępniewski – mówi Renata Metzger, dyrektor Resursy Obywatelskiej. - Teksty mówią po prostu o naszym życiu – o tym, co nas spotyka, z czym się borykamy, co nas uszczęśliwia.

W sztuce „Kochanie, jutro zaczniemy od nowa” Grzegorz Bartos wykorzystał teksty Ewy Nakoniecznej, Marty Malinowskiej, Martyny Sobańskiej, Katarzyny M. Wiśniewskiej (Kate Prozac), Pawła Podlipniaka, Roberta Utkowskiego, Jacka Skwirowskiego i Kamila Radulskiego.

Spektakl jest nietypowy także dlatego, że muzyka będzie w nim grana na żywo. Jej autorem jest Jarosław Zarychta, znany radomski jazzman.

W sztuce wystąpią: Hanna Zembrzycka, Edyta Podkowa, Monika Kornafel, Dorota Lewandowska, Dariusz Wróbel, Robert Jabłoński, Marcin Fortuna i Robert Stępniewski.

Początek spektaklu w Piątek, 26 maja o godz. 19. Bilet kosztuje 5 zł i można go kupić od poniedziałku 22 maja w Resursie. Liczba miejsc ograniczona.

Sztukę „Kochanie, jutro zaczniemy od nowa” będzie można zobaczyć jeszcze 5 i 20 czerwca.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy