"Kształt rzeczy" w Teatrze Powszechnym

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Teatr Powszechny zaprasza w dniach 29-30 maja o godz. 18:00 na intrygującą sztukę obyczajową "Kształt rzeczy", której bohaterami są współcześni dwudziestolatkowie.

W prowincjonalnej galerii spotykają się dziewczyna i chłopak. Różni jak ogień i woda. Ona jest przebojową, nieco zblazowaną studentką Akademii Sztuk Pięknych, która ma ambicję dokonania rewolucji w sztuce. On jest niepozornym prowincjuszem, zahukanym, nieśmiałym chłopakiem, który dorabia jako ochroniarz w muzeum.

Co może połączyć ogień z wodą? Niebezpieczna fascynacja... Krótka wymiana zdań wystarczy, by Evelyn uruchomiła w życiu Adama lawinę radykalnych zmian.
Gdzie przebiega granica pomiędzy miłością a manipulacją? Co jest rzeczywistością a co tylko naszym wyobrażeniem o niej? Jaki jest prawdziwy kształt rzeczy? Gdzie kończy się prowokacja, podyktowana chęcią zaistnienia, potrzebą akceptacji, a zaczyna prawda o nas samych? Czy wolność oznacza całkowity brak barier?

Przekład - Małgorzata Semil, Reżyseria - Zbigniew Rybka, Scenografia - Katarzyna Kornelia Kowalczyk, OBSADA: Evelyn - Magdalena Placek (gościnnie), Adam - Krzysztof Chudzicki, Jenny - Maria Gudejko, Phillip - Kamil Woźniak.

Źródło: Teatr Powszechny w Radomiu

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy