"Goła Baba" Szczepkowskiej

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Monodram a raczej "monokomedia" napisana przez Joannę Szczepkowska grana jest od 1997 na scenach całej Polski i w wielu innych krajach. Aktorka gra dwie zupełnie różne kobiety rywalizujące ze sobą jako artystki. Każda z nich rozumie swój zawód inaczej - jedna, idealistka, uprawia sztukę "nieskażoną", czyli koncert gry na ciszy, wymagający specjalnego stanu ducha publiczności. Natomiast druga to uosobienie szmiry i bezczelności a jej "sztuka" to prymitywne dowcipy i beznadziejny, pośpieszny streaptease. Obie nawiązują kontakt z publicznością, która nie może pozostać bierna. Spektakl dzieje się tu i teraz, publiczność jest istotnym bohaterem, przez co każde przedstawienie nabiera innego wymiaru. Niespodziewana pointa sztuki stawia widza przed pytaniem czy to z czego się zaśmiewał nie jest też ludzkim dramatem.

KIEDY: 5 października

GDZIE: Domu Kultury "Borki" ul. Sucha 2

GODZINA: 18

BILETY: 1 spektakl - 20zł, cena karnetu (3 spektakle) - 50zł

Oferta specjalna (dotyczy studentów oraz uczniów szkół ponadpodstawowych ) -15zł (1 spektakl), -35zł karnet (3 spektakle)

 
Bilety można nabyć w Domu Kultury "Borki" ul. Sucha 2, 26-600 Radom, pon.- pt 9.00-19.00, soboty 10.00-13.00. (Dojazd do DK"Borki" autobusami linii 13,16,14,17,25, przystanek ul. Limanowskiego/Sucha. Dodatkowo autobus nr 1,7,12 - przy kościele na Borkach)

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 48 331-24-46.
 

źródło: Dom Kultury "Borki"

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy