Marcin Elsner wystąpi podczas gali Abu Dhabi Warriors!

Marcin Elsner wystąpi podczas gali Abu Dhabi Warriors!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Już 2 listopada w Abu Dhabi rozpocznie się gala walk MMA, w której udział weźmie jedyny Polak - Marcin Elsner.Zawodnik Radomskiego Klubu Taekwon-do stoczy walkę z Mikhailem Zayatsem z Rosji. Jego rywal podobnie jak Marcin waży 93kg i mierzy 181 cm wzrostu.

Podczas sobotniej gali zaplanowano dziewięć walk. Oprócz jedynego Polaka, w gali weźmie udział 17 fighterów z 10 krajów: Japonii, Rosji, Ukrainy, Chorwacji, Italii, Mołdawii, Brazylii, Niemiec, Austrii oraz USA.

Marcin Elsner
już jest w Abu Dhabi i udało nam się z nim skontaktować. Zapytany przez nas czemu wybrał walkę w Emiratach Arabskich odpowiedział krótko - Dostałem taką ofertę od managera i bez wahania zgodziłem się na wyjazd. W końcu, to jest moja pasja i to chce robić w życiu. Po za tym nigdy nie byłem w Emiratach Arabskich (uśmiech) - powiedział Marcin Elsner.

Jak zatem przygotowywał się nasz radomski zawodnik do tej walki?

- Tradycyjnie przygotowywałem się w Radomskim Klubie Taekwon-do. Mój najbliższy przeciwnik to dobry sambista. Jego mocną stroną jest również walka w stójce oraz parterze -
dodał zawodnik Radomskiego Klubu Taekwon-do.

Także nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki za naszego radomskiego zawodnika podczas sobotniej gali MMA w Abu Dhabi.Adam Kurasiewicz / fot. abudhabiwarriors.com

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy