SZYDŁOWIEC. Warsztaty muzyczne w rytmach gospel

SZYDŁOWIEC. Warsztaty muzyczne w rytmach gospel
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


W czasie tegorocznego święta muzyki gospel w Szydłowcu, wszyscy którzy zdecydują się na udział w warsztatach będą mogli doskonalić swoje umiejętności z zakresu śpiewu chóralnego, czy też gry na instrumentach. Będzie to także okazja do spróbowania swoich sił w rytmach gospel i możliwość poznania wielu ciekawych ludzi.


Tegoroczne warsztaty poprowadzi Monika Urlik - młoda wokalistka, o charakterystycznym i jedynym, tak brzmiącym głosie w Polsce. Zwyciężczyni międzynarodowego festiwalu VENA, laureatka TOP TRENDY 2006 i wielu innych konkursów i festiwali.


Urodziła się w Dzierżoniowie. W wieku 9 lat rozpoczęła naukę gry na skrzypcach w tamtejszej Państwowej Szkole Muzycznej imienia W. Killara. Brała udział w wielu koncertach w Polsce, między innymi we Wrocławiu, Poznaniu, Wałbrzychu oraz za granicą - w Wiesbaden, Monachium, czy Bishofsheim. Laureatka wielu festiwali oraz przeglądów młodych skrzypków we Wrocławiu, Bystrzycy Kłodzkiej, Kłodzku.


Zdobyła wiele nagród na najróżniejszych festiwalach i konkursach piosenki, jednak szersza publiczność poznała ją dopiero przy okazji występu w muzycznym talent show The Voice Of Poland. Będąca wtedy mamą już dwójki dzieci Monika brała udział w programie będąc w widocznej trzeciej ciąży - jednak nie przeszkadzało jej to w ogóle podczas żywiołowych wykonów na scenie! Inspirują ją między innymi tacy muzycy i wokaliści jak Queen, Whitney Houston, Aretha Franklin, Prince, Tina Turner.


Na zakończenie organizatorzy warsztatów serdecznie zapraszają 11 października br o godz. 16.30 na szydłowiecki Rynek, gdzie uczestnicy warsztatów wspólnie z Moniką zaprezentują uroczysty koncert z okazji Dnia Papieskiego.


Więcej informacji i rejestracja na warsztaty na stronie internetowej www.warsztatymuzyczne.strefajp2.pl


UM

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy