Dieta na telefon!

Dieta na telefon!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Marzysz o pięknej sylwetce? O energii na cały stresujący dzień pracy? Nie masz czasu na siłownię i aktywny wypoczynek? Pomyśl w takim razie o diecie, która poprawi Twój wygląd, jak i samopoczucie. Taką możliwość oferuje Ci dieta na telefon, którą proponuje Catering Domaniowski.

Zdrowy tryb życia jest dziś bardzo modny. Gwiazdy show-businessu reklamują coraz to nowsze diety-cud. Ale skąd znaleźć czas na stosowanie się do ich restrykcyjnych zasad? W dzisiejszych realiach mamy coraz mniej czasu, żeby oddać się kulinarnym rewolucjom. Dlatego nieprawidłowe żywienie jest powszechnym problemem, który nie tylko niesie ze sobą przyrost wagi, ale i problemy zdrowotne. Czasochłonna praca, obowiązki domowe oraz nieustanne zabieganie sprawiają, że nie mamy czasu na przygotowanie pełnowartościowego, a przede wszystkim zdrowego posiłku.

Dlatego warto zapoznać się z ofertą kuchni Pałacu Domaniowskiego. Catering Domanowski specjalizuje się w organizacji eventów i przyjęć, począwszy na imprezach rodzinnych, okolicznościowych, a kończąc na firmowych bankietach. Teraz proponuje coś nowoczesnego – catering dietetyczny. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie lubią gotować lub nie mają czasu na spędzanie go w kuchni, a chcą się zdrowo odżywiać, a dodatkowo zrzucić parę kilogramów. Ale również dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość i wyszukany smak potraw, a co najważniejsze – dania przygotowywane zgodnie z normami dietetycznymi.

Specjalnie dla swoich klientów, firma przygotowała cztery specjalistyczne programy dietetyczne: dietę białkową, dietę 1500 kalorii lub 1000 kalorii oraz dietę dla diabetyków. W skład każdego zamówienia wchodzi pięć kompletnych posiłków (śniadanie, drugie śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek i kolacja), które w pełni zaspokajają całodzienne potrzeby żywieniowe.

A co ułatwi życie każdego z nas, Catering Domaniowski oferuje „dietę na dowóz”. Posiłki przygotowywane są w nocy, specjalnie hermetycznie pakowane i rozwożone codziennie, już od 7 rano – w miejsce przez nas wyznaczone. Więcej informacji na stronie internetowej cateringdomaniowski.pl

[gallery id=84]

Catering Domaniowski
Konary 8
26-432 Wieniawa
tel. 881 63 06 63
e-mail: biuro@cateringdomaniowski.pl
www.cateringdomaniowski.pl

.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy