Adoptuj psiaka! - Zwierzyniec - Co za dzień

Adoptuj psiaka!


KAJTEK
KAJTEK

KIARA
KIARA

KRYSIA
KRYSIA

CONAN
CONAN

FERDA
FERDA

Pies ze schroniska Masowo porzucamy psy. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radomiu już od dawna jest przepełnione.


W większości trafiają do niego szczenięta, które bez ludzkiej pomocy nie są w stanie przeżyć zimy (więcej informacji na ten temat znajdziecie w artykule:  Masowe porzucenia psów w Radomiu!). Może więc warto zastanowić się nad adopcją psa?

Nie mam na myśli psa rasowego, którego cena nieki
edy przekracza 2000 zł, ale psiaka ze schroniska, którego życie jest walką o przetrwanie. Na stronie Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Radomiu dostępna jest baza fotografii większości jego mieszkańców. Adopcja nie wymaga wielu formalności - wystarczy dowód osobisty. Na wszelki wypadek można zabrać ze sobą obrożę i smycz, żeby bezpiecznie przewieść psa do raju na ziemi, jakim będzie Twój dom. Każdy, kto decyduje się na adopcję psiaka, miewa wątpliwości czy poradzi sobie z jego wychowaniem, czy uda mu się pogodzić wszystkie obowiązki. Dlatego też schronisko wychodzi naprzeciw Twoim obawom. Bez problemu możesz oddać psa z powrotem, jeśli Wasze relacje nie będą układać się pomyślnie.Należy pamiętać, że pies, to też istota żywa, która posiada swoje prawa, uczucia i pamięta każdą krzywdę wyrządzoną przez ludzką bezmyślność. Lepiej podjąć przemyślaną decyzję, która zaowocuje obustronną przyjaźnią na długie lata.

Warto zajrzeć na stronę Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt:
www.schronisko.radom.pllub osobiście zobaczyć wymarzonego psa:
ul. Witosa 96
26-600 Radom

Schronisko jest otwarte 7 dni w tygodniu
  • od listopada do marca: 11-15
  • od kwietnia do października: 11-17D.T.-P.


Wasze komentarze


Polecany artykuł

Pomoc dla bezdomnych kotów. Konkurs rozstrzygnięty Radomskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt ,,4...

x