Radom Food Fest Ludzie z Pasją - zwycięzcy Radom Food Fest! - Radom Food Fest - Co za dzień
baner

Ludzie z Pasją - zwycięzcy Radom Food Fest!


Radom Food Fest to impreza, dzięki której poznaliśmy smak wyjątkowych potraw serwowanych przez najlepsze radomskie restauracja. Wśród nich brylowała restauracja Pasja, która podbiła serca i podniebienia mieszkańców naszego miasta.


Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Najlepszą restauracją Radom Food Fest okazała się Pasja. Jak sama nazwa wskazuje, kuchnia w niej jest robiona nie tylko smacznie, ale i z pasją. Dania, które restauracja mieszcząca się przy ul. Słowackiego 206, najbardziej przypadły do gustu radomian. Pasja zaoferowała mieszkańcom naszego miasta naprawdę bogaty zestaw obiadowy, dzięki któremu przeżyjemy kulinarną podróż wprost do słonecznej Italii. Kiedy już nasycimy się śródziemnomorskimi smakami, wrócimy do ojczystej kuchni w jej najlepszym wydaniu.

Danie główne (20 zł)
- zupa fasolowa na styl włoski, podana z grzanką serową oraz krajowa polędwica smażona podana na purée ziemniaczano-truflowym, szalotka bananowa, karmelizowane borowiki, marynowany buraczek.

Nawet najbardziej wymagające podniebienia musiały ulec, kiedy zobaczyły jaki deser przygotowali dla nich kucharze w Pasji. Radomian rozkoszował smak wyjątkowo skomponowanego, nieco egzotycznego zestawu.

Deser (10 zł) - krem z białej czekolady z crumble pszennym i sorbetem mango-marakuja plus kawa.

Zaletą restauracji Pasja są jednak nie tylko smaczne potrawy. To również niezwykłe wnętrze, wraz z otwartą kuchnią. Dzięki temu możemy obserwować pracę kucharzy na żywo, patrząc powstaje zamówione przez nas danie - od pierwszego ukrojenia, do przysłowiowej wisienki na torcie!

Tym, co wyróżnia Pasję, jest również autorskie menu szefa kuchni - Macieja Montelatica. Karta dań często się zmienia, dzięki czemu nie wiadomo, jakim nowym smakiem zaskoczy nas dziś restauracja. Jedno jest jednak pewne - niezależnie od wszystkiego, każda z potraw jest przyrządzana z miłości do jedzenia.

Warto również wspomnieć, że nowoczesny wystrój restauracji jest przyjazny dla każdego pokolenia. Rodzice, którzy do Pasji zabiorą swoje najmłodsze pociechy, mogą być pewni, że dzieciaki znajdą tam coś dla siebie, a mianowicie przyjazny kącik zabaw. W jesienne wieczory cudowny klimat do kolacji i lampki wina zapewni gustowny, kamienny piec.

Wybraliśmy się z kamerą do zwycięzców festiwalu, żeby sfilmować oficjalne przekazanie nagrody przez sponsora imprezy - market Selgros. Jeśli nie wierzycie nam na słowo, sprawdźcie nasz materiał i oceńcie, jak prezentuje się Pasja, a później odwiedźcie lokal przy ul. Słowackiego 206 żeby spróbować specjałów tamtejszej kuchni!

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.
Szymon Janczyk / fot. J.K.


Wasze komentarze


Polecany artykuł

Radom Food Fest. Imbir Szykuje się prawdziwa, kilkudniowa kulinarna uczta, podczas której rozsmakujemy się w...

x