Co w szafie piszczy - Moda i uroda - Co za dzień
baner

Co w szafie piszczy


Zdjęcie z blogu Alix.
Zdjęcie z blogu Alix.

Zdjęcie z blogu Alix.
Zdjęcie z blogu Alix.

Zdjęcie z blogu Alix.
Zdjęcie z blogu Alix.

MODNY RADOM- czyli radomskie szafiarki, inaczej dziewczyny prowadzące blogi, na łamach których dzielą się swoimi codziennymi stylizacjami.


Modowe blogi są stosunkowo nowym zjawiskiem w Polsce, które cieszy się ogromną popularnością, czego dowodem jest ich coraz większa liczba. Prawdziwe gwiazdy światowej blogosfery mają większy uznanie wśród czytelników niż dziennikarze z pierwszoligowych magazynów o tematyce modowej. Status polskich szafiarek bardzo zmienił się na przełomie ostatniego roku, które z niszowych blogerek, przekształciły się w prawdzie modowe gwiazdy. Najbardziej popularne szafiarki regularnie zapraszane są na pokazy mody, na przeróżne eventy, a znane marki chętnie obdarowują je swoimi produktami w zamian z promocje na blogu.

baner
W Radomiu również jest kilka dziewczyn, które z powodzeniem prowadzą swoje modowe pamiętniki. Dziś przybliżymy Wam postać Alix, która prowadzi swojego bloga od kilku miesięcy. Jak sama mówi, bloga założyła, aby uciec od codzienności, poza tym jej pasją jest fotografia i moda. Dla Alix moda to przekaz, to coś więcej niż ubrania, a prowadzenie bloga daje jej możliwość wyrażenia siebie.
Oczywiście musieliśmy zapytać, jak modowa blogerka, która mieszka w naszym mieście widzi styl mieszkańców Radomia.

Oto odpowiedź:
Mieszkańcy Radomia mają to do siebie, że boją się nowych rzeczy. Wystarczy, że założę coś co delikatnie odbiega od tego, co w danym czasie proponują nam sieciówki i spotykam się z wieloma dziwnymi spojrzeniami, a czasami komentarzami zupełnie nie na miejscu. Radom powoli się zmienia, chociaż dużo brakuje nam do totalnej swobody. Coraz częściej wychodzę na ulicę i widzę kogoś, kto fajnie,oryginalnie wygląda . Brakuje nam luzu i tolerancji dla ludzi, którzy modą ubarwiają swoje życie.

Jeśli jesteście ciekawe co nosi Alix i gdzie kupuje ubrania oraz dodatki, zapraszamy na jej bloga, na którym znajdziecie mnóstwo inspiracji oraz przepięknych zdjęć.

www.iamalixfashion.blogspot.com

Napisała nasza modowa blogerka


Daria Kwaczyńska


Polecany artykuł

Douglas Beauty Street W radomskiej perfumerii Douglas trwa akcja Douglas Beauty Street. Jeszcze tylko dziś i...

x