Kolor wina - Hit sezonu! - Kobieta - Co za dzień
baner

Kolor wina - Hit sezonu!


Każdy sezon ma swoje hity, które swój początek biorą z pokazów mody opartych na jednym wspólnym elemencie. Najczęściej jest to kolor, który staje się gwiazdą danej pory roku.Głęboki odcień czerwonego wina, bordo i burgund to najgorętszy kolor sezonu jesień- zima 2011/2012.


Jeśli kochacie najnowsze trendy to Waszym „must have” jest coś ciemno czerwonego. Kolor ten opanował najnowsze kolekcje i możecie w nim kupić absolutnie wszystko. Styliści polecają ekstremalne pokochanie bordo i proponują stylizacje od stóp do głów w kolorze wina. Lecz jeśli jesteście bardziej zachowawcze, to pozwólcie sobie w tym sezonie, choć na dodatek w tym kolorze i pamiętajcie, że nie musicie wydawać fortuny na najnowsze trendy. Wystarczy, że zrobicie spacer po Galerii Słonecznej, a na pewno znajdziecie coś w tym odcieniu.

Innym sposobem na zdobycie ubrań i dodatków w najgorętszym kolorze sezonu jest odwiedzenie ciucholandów, w których za przysłowiowe grosze możecie kupić pasek lub torebkę w pożądanej barwie bordo. Jeśli jednak nie macie zamiaru wydać ani złotówki,  po prostu pomyszkujcie w szafie mamy lub babci, bo moda zatacza koło, czego dowodem jest popularność tego koloru w latach 60. i 70.


www.styllove.blogspot.com


Żródło zdjęć: stylizacja.net, zara, style.com, asos.com, topshop

Napisała nasza modowa blogerka

Daria Kwaczyńska


Polecany artykuł

Czas dla kobiet W sobotę, 14 października odbędzie się kolejne otwarte spotkanie dla kobiet. Będzie okazja do...

x