10 sposobów na... utrzymanie przy sobie faceta dłużej niż tydzień - Kobieta - Co za dzień
baner

10 sposobów na... utrzymanie przy sobie faceta dłużej niż tydzień


Jest piątek, jak co tydzień wybierasz się z gromadą wygłodniałych kobiet na nocne łowy, wyglądasz zjawiskowo, emanujesz seksapilem, masz wspaniały humor aż tu nagle wpadasz na mężczyznę i to nie mężczyznę jednego z wielu, ale na takiego, za którym podążają spojrzenia rozjuszonych kocic. Spogląda na ciebie i w przejściu prosi o numer telefonu… i co dalej? Jak go nie zamęczyć swoją osobą?


1.Sex-zakaz - a przynajmniej postaraj się powstrzymać wszelkie popędy przez kilka pierwszych randek. Facet-zdobywca to niby stereotypowe porównanie,ale jest jak najbardziej aktualne. Możesz być spragniona uniesień, wtedy warto ostudzić pożądanie zimnym prysznicem, bo moja droga, w tym przypadku czekanie jak najbardziej się opłaca. Facet będzie szalał na twoim punkcie, jeśli poznawanie horyzontów swojego ciała będziesz mu umiejętnie dozować. Kobieta podana na tacy = obiecanki, macanki i nic z tego nie wynika.

2.Nie marudź – facet, to stworzenie bezproblemowe, nie męcz go swoimi kłopotami w pracy, na studiach, a co najgorsze narzekaniem na bolesne menstruacje, bo wtedy zrazisz go do siebie i zniknie z twojego życia tak szybko jak się w nim pojawił. Zachowaj trochę dystansu i nie traktuj go jak przyjaciółki od czasów przedszkola.

3. Nie gadaj tyle - pewnie cisza podczas pierwszych randek jest niezręczna, ale nie mów tyle, pozwól facetowi dojść do słowa, przecież wasza randka nie jest debatą przedwyborczą polityków. Nie opowiadaj całej historii swojego życia, kiedy pierwszy raz to czy tamto. Pozna wszystkie szczegóły i zainteresowanie twoją osobą sięgnie zera. Tajemniczość, to jest to, co pociąga i przyciąga mężczyzn jak magnes i nie zapomnij zabrać z domu poczucia humoru, bo nic tak nie męczy jak sztywna panna.

4.Słuchaj go z aprobatą – pewnie, nie wszystkie tematy będą cię zachwycały, jednak nie ziewaj, nie patrz na zegarek, w żadnym wypadku nie wyśmiewaj, gdy on z olbrzymim entuzjazmem opowiada o wędkowaniu czy kolekcjonowaniu gier komputerowych. Zamiast tego zaskocz go i kup jakąś grę, przy której możecie spędzić razem wieczór.

5.Nie krytykuj – są kwestie, które mogą ci się nie podobać: źle dobrane buty do skarpetek czy krawat do koszuli, zwłaszcza, że jemu się to zestawienie podoba, bo potraktuje cię jak drugą mamusię, a wystarczy mu przecież jedna. Nic tak nie zaboli męskiego ego jak krytyka skierowana pod adresem fryzury. Pamiętaj, że każdy ma swój gust, nawet on.

6.Wątek „mój były …” – nigdy, ale to nigdy nie zadręczaj faceta opowieściami o swoich byłych, a tym bardziej nie porównuj – „Wiesz, a mój były Karol, to wiedział, to robił, wspaniale całował”, chyba że chcesz się go pozbyć w mgnieniu oka. Jeśli on był taki och… i ach…, to po, co zawracasz jemu głowę? Ewentualnie możesz coś wspomnieć, ale tylko, gdy cię o to poprosi i nie musisz odpowiadać jak na spowiedzi 100% prawdy.

7.Nie taksuj go wzrokiem – jeszcze nie zauważyłaś, że facet nawet, gdy będziesz wyglądała jak modelka, to mimowolnie oko mu ucieknie na jakąś laskę przechodzącą obok? To tak jakby kobieta nie spojrzała na witrynę sklepu z ekskluzywną bielizną. Chcesz go zaskoczyć? Powiedz lepiej, że ta dziewczyna ma zgrabny tyłek.

8.Nie traktuj go jak dziecka - facet posiada wiele zalet, ale i wad. Nie ma na świecie ideału, bo jak wiemy z autopsji ideały są zbyt nudne... Nie wyręczaj swojego faceta w najprostszych czynnościach, typu: układanie skarpet, slipów czy polanie sosem makaronu. Będzie chciał gosposię, to ją sobie zatrudni. "Pomoc" może okazać się przydatna, podczas wieczornej kąpieli.

9.Nie pokazuj się w czasie upiększania - zawsze bądź gotowa na czas, żebyś nie musiała otworzyć facetowi drzwi w maseczce z glinki na twarzy i fryzurze typu "popieścił mnie prąd", bo pomyśli, że zamiast pięknej Fiony spotkał na swej drodze siostrę Shreka, a nie chce się budzić obok koszmaru minionego lata.

10. Problem ogolonych nóg - to najczęściej metoda stosowana przez płeć piękną do powstrzymania się przed namiętnymi igraszkami, sposób, jakich wiele, ale co zrobisz jeśli facet przez spodnie poczuje strzechę na twoich nogach? Pomyśli, że jak tak dalej pójdzie, to już nigdy nie zobaczy tej zadbanej, seksownej kobiety z pierwszej randki i wtedy czar, jakim go otoczyłaś pryśnie.

D.T.-P.


Polecany artykuł

Czas dla kobiet W sobotę, 14 października odbędzie się kolejne otwarte spotkanie dla kobiet. Będzie okazja do...

x