WYZWANIE NA ODCHUDZANIE (drugi tydzień) - Kobieta - Co za dzień

WYZWANIE NA ODCHUDZANIE (drugi tydzień)


Spotykamy się przed 18. Jestem druga, wchodzę i od razu rzuca mi się w oczy waga, a w mojej głowie pojawiają się obawy czy zeszłotygodniowy wskaźnik chociaż drgnie...w dół oczywiście. Dopiero po chwili zauważam Ewę i Asię, nasze trenerki. Miłe powitanie, ciepłe uśmiechy. Do pomiarów przystąp!


Powoli sala zapełnia się i kolejno wchodzimy na wagę. Każda, która z niej schodzi, ma na twarzy uśmiech. Utwierdzamy się w fakcie, że warto zmieniać nawyki żywieniowe, bo przynosi to pożądany skutek :) Minął zaledwie tydzień, a ja już lepiej sypiam, mam więcej energii i najważniejsze - nie chodzę głodna! Ciężko jest przestawić się na inny sposób odżywiania - 5 posiłków dziennie, rezygnacja z ulubionego pieczywa, kop ziemniaków, fast-foodów. Ciężko, ale nie jest to niemożliwe. Odstawiłam m.in. kawę, białe pieczywo, zasmażki, i inne bomby kaloryczne. Właśnie jestem na etapie odstawiania papierosów. Trzymajcie za mnie kciuki, bo moja grupa już trzyma, ale chyba potrzebuję większego wsparcia. Za mną dopiero pierwszy tydzień, przede mną kolejny. Najważniejsze jest to, że zaczęłam. Jestem na początku drogi uświadamiającej mi, jaką krzywdę robiłam sobie dotychczasowym jedzeniem.

Wczoraj każda z nas powiedziała kilka słów o sobie: dlaczego przyszła, skąd się dowiedziała o programie WYZWANIE NA ODCHUDZANIE, JAK SOBIE RADZIŁA PRZEZ OSTATNI TYDZIEŃ. Zrobiłyśmy małą pogadankę o przepisach, co i gdzie kupić, gdzie jest najtaniej oraz w jaki sposób komponować minimum 3-kolorowe posiłki.

Pozytywne jest to, że skład MOJEJ GRUPY WSPARCIA nie zmienił się. Każda z nas schudła!!!! A jeśli schudła to znaczy, że żadna z nas nie płaciła mandatu - ciekawe, jak będzie za tydzień. Ja osiągnęłam jeden z najniższych wyników, ale i tak się cieszę, że wskaźnik wagi spadł o 0,9 :) Ale największy sukces osiągnęła Alicja -4,5 kilograma w tydzień!!! Wynik oszałamiający, za który w nagrodę otrzymała batoniki proteinowe. Swoją drogą - fantastyczne. I co najważniejsze - razem schudłyśmy już 23 kilogramy!!


Roksana Kowalewska


Polecany artykuł

Czas dla kobiet W sobotę, 14 października odbędzie się kolejne otwarte spotkanie dla kobiet. Będzie okazja do...

x