Enigma Club & Caffe


Lokalizacja w podziemiach kamienicy wyróżnia się ciekawym stylem. Enigma to przestrzeń stworzona dla osób wymagających, które cenią sobie niekonwencjonalną rozrywkę, uwodząc mieszanką najnowszych trendów muzycznych.


Trzy sale sprawiają, że lokal dopasowuje się do preferencji swoich gości. Sala bankietowa znajdująca się na końcu klubu doskonale spełni zadanie kameralnego miejsca na spotkania biznesowe. Pozostała, największa cześć lokalu to przestrzeń barowa i taneczna, na której mieści się ok. 80 osób. W każdy weekend Enigma odżywa przy rytmach popularnej i dawnej muzyki klubowej, gromadząc na parkiecie imprezowiczów w różnym wieku. Na tygodniu Enigma świetnie odnajduje się w roli restauracji, zapewniając degustację smacznych dań przy spokojnej muzyce. Jak wiadomo, miejscem, które jest najbardziej oblegane w każdym Klubie jest bar. A co ma do zaproponowania Enigma w tym zakresie? Specjalnie dla amatorów kolorowych trunków zostało przygotowane menu, w którym wyjątkową pozycję zajmuje MEGA Drink dla Dwojga! Smakosze chmielowego trunku z pewnością zadowolą się przekąskami i daniami na ciepło.

Nad bezpieczeństwem gości czuwa dyskretna ochrona, dzięki której możesz mieć pewność, że nikt nie zakłóci dobrej zabawy. Ten klub to miejsce tętniące życiem i pozytywną energią, które oferuje swoim klientom ciekawe atrakcje, imprezy tematyczne i muzyczne szaleństwo. U nich możesz także zorganizować swoje urodziny, spotkanie z przyjaciółmi czy imprezę firmową. Enigma jest również organizatorem imprez plenerowych.


Zdjęcia dostępne dzięki uprzejmości Enigmy Club & Caffe.

www.enigma-strefa.pl

ul. Wałowa 45
26-600 Radom

Roksana Kowalewska


Polecany artykuł

"Weź się Pin-Up" w sobotę w Piwiarni Warki W sobotę - 9 sierpnia w Piwiarni Warki przy ul. Żeromskiego odbędzie się II edycja imprezy...

x