Katakumby


W zaciszu radomskiego starego rynku w niepowtarzalnym klimacie znajduje się miejsce, które karkołomnym wejściem prowadzi do klimatycznych, ceglanych sal.


Budynek z czerwonej cegły, mosiężna brama, kilka schodów i żelazne, ciężkie drzwi. Tak zaczynają się Katakumby. Po przekroczeniu progu jawią się przed nami kręcone schody w dół, które niewprawionych mogą przyprawić o zawrót głowy. Kilkadziesiąt schodów w otoczeniu chłodnych, murowanych ścian wyprowadzi nas jednak do głębokiej piwnicy, której przestrzeń pozwala zwiedzać drewniany bar dookoła. W piwnicach Katakumb każdy znajdzie odpowiednie miejsce dla siebie ze względu na panujące zróżnicowanie przestrzenne. Skórzane sofy i fotele po jednaj stronie baru, po drugiej zaś znajduje się przejście na taneczną stronę klubu. W okolicach schodów prowadzących na salę restauracyjną, znajduje się niewielka sala, która doskonale nadaje się na zamkniętą imprezę (np. panieński/kawalerski).

Architektura wnętrza jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Przejścia między salami wykończone są łukami, na suficie widnieją piękne malowidła, które nadają specyficznego klimatu temu miejscu, a już niebawem klimatu doda kominek. Ale Katakumby to nie tylko bar, piwo i drinki, ale również elegancka aranżacja stołów co sprawia, że lokal doskonale nadaje się na spotkania biznesowe, okolicznościowe czy romantyczną kolację. Bogate menu, to nie tylko przystawki do alkoholi (pieczone pikantne skrzydełka, bruschetta z pomidorami), ale także ciekawe kompozycje mięs, ryb, zup oraz sałat. Atutem kuchni są własne wyroby wędliniarskie oraz cukiernicze. Katakumby wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi organizuje weekendowe imprezy z DJ, koncerty rożnych gatunków muzycznych, od jazzu po hip-hop.

Dwupoziomowa sala restauracyjna (do której można dostać się aż trzema wejściami!) to elegancki wystrój z domieszką ciemnego drewna, dzięki czemu przestrzeń zyskuje niepowtarzalny klimat. Gustowny wystrój sali sprawia, że doskonale nadaje się ona na weselę, bankiet, imprezę firmową, komunię, chrzciny, urodziny, 18-nastki.

Plac stare Miasto 11
26-600 Radom

Roksana Kowalewska


Polecany artykuł

"Weź się Pin-Up" w sobotę w Piwiarni Warki W sobotę - 9 sierpnia w Piwiarni Warki przy ul. Żeromskiego odbędzie się II edycja imprezy...

x