Karczma Bankrut


Karczma Bankrut to miejsce, gdzie można dobrze zjeść, napić się i odpocząć nie tylko w staropolskim stylu. Serwowane tu dania wprawią w zachwyt nie tylko smakoszy tradycyjnej polskiej kuchni, ale także miłośników włoskich potraw.


Karczma Bankrut to prawdziwa góralska chata kryta trzcinowym dachem, która mieści się na obrzeżach Radomia, bezpośrednio przy trasie Kraków - Warszawa. Niepowtarzalny góralski klimat tworzą drewniane meble, stoły i duże żyrandole z drewnianych kół od wiejskich furmanek. Jest to także miejsce, które w obszarze rozrywki działa w sposób niekonwencjonalny. A to dlaczego? Otóż stara się zapełnić lukę w otoczeniu klubów i muzyki mechanicznej. W Karczmie Bankrut w każdy piątek i sobotę można przyjść na "Dancingi" czyli innym słowy zabawy organizowane przy muzyce na żywo. Imprezy prowadzone są przez znakomite zespoły nie tylko z okolic Radomia, ale także przez kapele "prosto z gór". Klimat cotygodniowych imprez organizowanych w Karczmie jest niepowtarzalny i unikalny. Dla Gości, którzy mają ochotę przyjść w weekend na kolację przewidzieliśmy osobą salę na parterze Karczmy, gdzie przy akompaniamencie zespołu można spędzić romantyczny i nastrojowy wieczór.

Karczma to nie tylko miejsce, w którym można skosztować specjałów polskiej kuchni. Serwowane dania wprowadzą w zachwyt nie tylko smakoszy tradycyjnej polskiej kuchni, ale także miłośników włoskich potraw. Dla amatorów kameralnych spotkań do dyspozycji oddana jest Sala VIP. Dla wycieczek i większych grup zorganizowanych Bankrut przygotował specjalną ofertę rabatową. To również doskonałe miejsce na niedzielne obiady, gdzie cała rodzina znajdzie coś dla siebie. Dla najmłodszych przygotowane zostały foteliki, a dla starszych dzieci także kolorowanki, bajki wyświetlane na telewizorach oraz "niespodzianki" dla każdego małego zucha, który dzielnie walczy z energetycznym i zdrowym posiłkiem.

Czas spędzony w Karczmie jest oderwaniem się od szarej rzeczywistości murów. Czas tu spędzony w to nie tylko kulinarna podróż do najstarszych przepisów naszej polskiej kuchni, a także budownictwa, które nadal zachwyca. Karczma zbudowana została z drewnianych bali oraz pokryta jest trzcinową strzechą.

Karczma zajmuje się ponadto organizacją imprez okolicznościowych, bankietów, wesel oraz komunii. Ponadto oferta lokalu jest poszerzona o bankiety, imprezy integracyjne, okolicznościowe oraz catering.

Dancingi

Piątek 20:00 - 01:30

Sobota 20:00 - 01:30


Zdjęcia dostępne dzięki uprzejmości Karczmy Bankrut.


KARCZMA BANKRUT
www.karczmabankrut.pl
ul.Kielecka 153
26-612 Radom
Tel.: (48) 383 66 94
        795-195-868

sebastianr


Polecany artykuł

"Weź się Pin-Up" w sobotę w Piwiarni Warki W sobotę - 9 sierpnia w Piwiarni Warki przy ul. Żeromskiego odbędzie się II edycja imprezy...

x