Czarny kot


Nazwa kawiarni powstała przez żart. Właściciele zastanawiali się jak ją nazwać. Popatrzyli na swojego czarnego kota i stwierdzili, że to on zostanie patronem lokalu. Pierwsza myśl okazała się najtrafniejsza i wszystkim przypadła do gustu.Wystrój kawiarni powstał dzięki wsparciu i ciężkiej pracy wspaniałego radomskiego plastyka, Michała Budzisza, który jest jednocześnie przyjacielem właścicieli. Dzięki estetycznie i nieprzesadnie dobranym dodatkom, w tak małym wnętrzu goście czują się wyjątkowo swobodnie. Zarówno wpadając na szybką poranną kawę i śniadanie, towarzyskie spotkania w gronie znajomych, jak również romantyczne spotkania we dwoje.

Jedną z głównych zasad, którymi kierują się właściciele kawiarni jest jakość obsługi, którą zapewnia doświadczony, przeszkolony i zawsze uśmiechnięty personel. Oprócz aromatycznego smaku kawy Davidoff goście mogą skosztować, przygotowywanych indywidualnie dla każdego klienta, sałatek oraz naleśników o średnicy 40 cm, zarówno na ostro, jak i na słodko. W kawiarni nie może zabraknąć szarlotki i sernika z lodami i bitą śmietaną a także radomianki. Najmłodszym najbardziej do gustu przypadły gofry. W zależności od pory roku klientom proponujemy sezonowe menu.

Smakoszy mocniejszych trunków Czarny Kot zaprasza na wyjątkowe i niepowtarzalne wina i drinki. Na chłodniejsze wieczory proponujemy grzane piwo oraz aromatyczny grzaniec, przygotowywane według specjalnej receptury oraz herbaciane drinki, zarówno alkoholowe, jak i bezalkoholowe.

Kawiarnia zaprasza od poniedziałku do soboty w godzinach od 9.00 do 22.00, w niedziele od 10.00 do 22.00. Lokal nigdy nie jest zamykany wcześniej niż o godzinie 22, nie mniej goście po tej godzinie nie czują się w żaden sposób skrępowani i zostają niekiedy trochę dłużej.

W lato kawiarnia oferuje dla swoich klientów ogródek kawiarniany, zlokalizowany przed lokalem. Jesienią i wczesną wiosną z kolei ogródek ogrzewany.


źródło: materiały są własnością kawiarni Czarny Kot

Red. R.K.


Polecany artykuł

"Weź się Pin-Up" w sobotę w Piwiarni Warki W sobotę - 9 sierpnia w Piwiarni Warki przy ul. Żeromskiego odbędzie się II edycja imprezy...

x