Robert Makłowicz: Po dwudziestu latach pozwie do sądu TVP?! - Gwiazdy - Co za dzień
baner

Robert Makłowicz: Po dwudziestu latach pozwie do sądu TVP?!


Robert Makłowicz. Człowiek, który ugotował całą Polskę i był obecny w każdym z domów w którym grała publiczna telewizja. Legenda polskiej kuchni, który w każdym odcinku poruszał inny rodzaj kuchni - góralska? Noł problemoł. A może morze? Też sponio.

Problem pojawił się jednak w momencie w którym telewizja TVP, postanowiła użyć jego wizerunku w jednym ze spotów promujących kanał. Makłowicz co na to? No zdenerwował się i publicznie powiedział, że materiał został zmanipulowany i to wcale nie jest tak, że... lubi TVP.

"TVP nie może tolerować sytuacji, w której autor finansowanego i promowanego przez nią przez lata programu burzy zasady lojalności i współpracy. Atak, którego dopuścił się pan Robert Makłowicz na swoich kolegów i koleżanki jednoznacznie przekreśla dwie dekady budowania wzajemnych relacji, jednocześnie wpisuje się w ogólny atak na media publiczne i spór polityczny, którego TVP nie jest stroną. Ze względu na wieloletnie relacje wciąż otrzymywał od spółki szanse na stworzenie autorskiego programu, który przystawałby do współczesnych wymogów. Jego udział w spocie wizerunkowym powinien być przez niego potraktowany jako zaszczyt, a nie pretekst do szkalowania dobrego imienia Telewizji Polskiej. Pan Robert Makłowicz nie szukał dialogu ze swoim wieloletnim pracodawcą, a jedynie szybkiego rozgłosu w innych mediach."

I bądź tu człowieku mądry.

baner

(COLLINS)


Wasze komentarze


Reklama
Polecany artykuł

Monika Richardson: Odkłada na prezent dla męża!... Monika Zamachowska, znana również jako Richardson, ciągle zmaga się z problemami finansowymi....

x