10 rad, aby ją przeprosić - Facet - Co za dzień
baner

10 rad, aby ją przeprosić


Nabroiłeś? Ona nie chce cię widzieć? Nie przejmuj się. Może coś się uda zrobić. Kobiety bywają przewidywalne i można to wykorzystać. Oto 10 rad, które mogą się przydać na przeprosiny.


1. Element zaskoczenia

Jeśli nie mieszkacie razem, to nie umawiaj się z nią na spotkanie. I tak odmówi. Oczywiście będzie myślała inaczej, jak to zwykle bywa. Po prostu idź. Twoje nagłe pojawienie się przed jej oczami dowiedzie, że poczuwasz się do winy i zależy ci na niej. A o to właśnie chodzi.

2. Wybierz odpowiedni moment

Nie próbuj tego robić w trakcie przerwy w meczu lub przerzucania strony czytanej gazety. Musi panować spokojna atmosfera, która sprzyja poważnym rozmowom. Nie zapomnij o mowie ciała. Gesty również są bardzo ważne!

3. Patrz jej w oczy

To bardzo istotne, aby nie błądzić wzrokiem. Kiedy użyjesz męskiego, przeszywającego spojrzenia, to klękajcie narody. Tutaj również działa spojrzenie jak u biednego pieska, który prosi, aby wreszcie wyjść z nim na spacer. Poćwicz wcześniej przed lustrem.

4. Zachowaj odpowiednią mimikę

Nie śmiej się jak głupi do sera, bo nie ma z czego. Delikatny uśmiech lub kamienna twarz jest tu wskazana. Podkreśli powagę sytuacji.

5. Obiecaj, że nigdy więcej się to nie powtórzy

Jeśli powiesz, że w pełni rozumiesz swój błąd i doskonale wiesz, jak nie dopuścić do kolejnej porażki to już pół sukcesu. Wiadomo, że pewnie nie raz jeszcze zdarzy się jakaś wpadka, ale na pewno na daną chwilę to zadziała.

6. Kup kwiaty

Taaaak... Kobiety twierdzą (informacje sprawdzone), że to wyświechtany sposób, że taki standardowy... My faceci wiemy swoje. Pachnący kwiat pasuje tu jak najbardziej i zawsze jest mile widziany. Choćby jeden. Byle właściwy. Ale zawsze można poprosić o radę panią w kwiaciarni, co wybrać. Pewnie ona też kiedyś przyjmowała przeprosiny i doskonale orientuje się w temacie. Nie zapomnij zostawić napiwku!

7. Sposób „na pieska”

Chodzi oczywiście o wręczenie jej pluszowego zwierzaka: pieska lub misia. Kobiety uwielbiają być rozpieszczane i traktowane jak małe dziewczynki. My lubimy na przeprosiny po prostu flaszkę dobrego trunku, a one pluszaki.

8. Sposób „na słodycze”

Wiemy w czym rzecz. Niewiasty uwielbiają czekoladki, bombonierki i inne. Im większe opakowanie, tym lepsze wrażenie. Cena nie gra roli, bo za błędy się płaci. Dobrze, żeby na pudełeczku było duże serduszko.

9. Bilet do kina

Może akurat grają jakieś romansidło w kinie? Może „tam na ekranie on ją kocha i umiera dla niej” jak śpiewał Mieczysław Fogg? Kup dwa bilety i zaproś na seans. Można wyjść wcześniej i zahaczyć o jakąś miłą kawiarenkę, gdzie wytłumaczysz się ze swojego niegodziwego zachowania.

10. Odpocznij po wszystkim

Trzeba odetchnąć. Tyle stresu w związku z przeprosinami! Ale jak się udało, to sukces. Należy to oblać. Tylko, żeby na drugi dzień znowu nie biegać z kwiatkami i czekoladkami...

KrzyCh


Wasze komentarze


Polecany artykuł

Zapomnij o odkurzaniu Robotyka do niedawna była kojarzona przede wszystkim z kinem science-fiction. Za sprawą...

x