10 wskazówek na seks idealny!


Często po zakończonym seksie odnosisz wrażenie, że twoja partnerka nie podziela twojej euforii, ma zawiedziony wyraz twarzy a ty zamiast dumy czujesz zakłopotanie, nie przejmuj się ,wszystko można skorygować zastosuj się do naszych porad a zobaczysz, że każda kobieta po erotycznym sam na sam,  bez zakłamania powie, że to było wyjątkowe przeżycie.


Panowie ,zanim przejdziecie do meritum, pamiętajcie że najprostszą drogą do sukcesu jest poznanie erotycznej mapy ciała swojej partnerki, wiedzę tę można posiąść na wiele sposobów, a najlepiej i chyba najskuteczniej po prostu rozmową- nie bójcie się rozmawiać o seksie ,nauczcie tej sztuki swoją kobietę-to wiele upraszcza, a kiedy już tego dokonacie-obustronna satysfakcja gwarantowana.
1.Kobiety mniejszą uwagę przywiązują do rozładowania napięcia seksualnego bardziej zależy im na bliskości, czułości, bezpieczeństwie, przynależności, dla nas facetów dotykanie zapala jedną lampkę- seks, kobieta nie zawsze tak reaguje, potrzebuje dotyku, który nie oznacza tylko zalążka do seksu nawet do gry wstępnej, miejcie to na uwadze a paradoksalnie w waszym związku będzie więcej czułości! 
2.Pieszczoty manualne, bez tej umiejętności nici z boga seksu, dzięki tej wiedzy dasz swojej kobiecie wszelakich orgazmów moc. Faktem jest, że osiągnięcie doskonałości w tej kwestii nie jest proste, ale gdy tylko ją opanujesz wiedz, że twoja partnerka to doceni. Eksperymentuj, stosuj wiele różnorodnych metod dotykania pamiętając, że zbyt długie, zbyt lekkie, lub zbyt silne masowanie przyniesie odwrotny rezultat niż zakładałeś i zamiast podniecenia, twoja partnerka będzie tylko rozdrażniona. Płeć piękna intymne miejsca ma znacznie bardziej unerwione niż ty i gdy tylko dłużej będziesz skupiał się na tylko jednym z nich, poza irytacją pojawi się reakcja ochronna w postaci bólu. Kolejny z błędów to pieszczenie dłonią, czyli posuwiste ruchy dłoni imitujące stosunek, zastąp je okrężnymi  dookoła punktu erogennego.
3.Miej na uwadze to, że zachowania wyniesione z domu mają na nią o wiele większy wpływ niż na ciebie. Jeśli była wychowywana w duchu, że zbliżenie to nic dobrego, to realnie wpływa na jej zachowanie w sferach intymnych. Nie nalegaj, nie wywieraj presji, nie siłuj się wprowadzając nowe techniki, tu raczej potrzebna jest rozmowa szeroko rozumiana od wspomnianych rodzinnych  zachowań po nawyki dochodzenia do orgazmu  jakie ma twoja kobieta. Ty masz to szczęście, że odczuwanie orgazmu posiadasz wrodzone, ona musi się go nauczyć. Ty rozładowałeś napięcie seksualne onanizując się wielokrotnie szybko i w ukryciu nie pobudzając przy tym innych poza członkiem sfer erogennych, ona doświadczenia miała różne, mogła fantazjować i dochodzić do orgazmu tylko muśnięciem, włożoną kołdrą między nogi. Już wiesz dlaczego kobiety są subtelniejsze?
4. Są takie punkty na ciele kobiety, które potrafią zdziałać cuda, brzeg obojczyka po prawej stronie tuż przy mostku to miejsce dające duże doznania erotyczne. Następnym takim miejscem jest około 3 cm na prawo od prawej brodawki sutkowej,  punkt zwiększający energię seksualną co za tym idzie aktywizuje potrzeby seksualne i zwiększa wrażliwość na bodźce(Uwaga panowie! Nie należy kobiecych piersi traktować jak ”ciasto na pierogi”- to krok w złym kierunku) Kolejna furta do rozkoszy to miejsce położone w połowie odległości między pępkiem a mostkiem około 3 cm powyżej pępka. Wilgotność pochwy powiększa punkt na wzgórku łonowym tuż przy rozdzielających się wargach sromowych. Aby zwiększyć pobudliwość i podnieść energię  seksualną, masuj punkty leżące wzdłuż lędźwiowo krzyżowej części kręgosłupa, kilka centymetrów od wyrostków kręgowych.
5. Seks oralny- powinieneś go stosować jako wstęp do stosunku(ale wtedy i tylko wtedy kiedy twoja partnerka nie ma zakodowanych barier co do tego rodzaju pieszczot czyli znowu nic na siłę) całuj i pieść ustami miejsca najbardziej intymne dla kobiety i wszystko dookoła, dostosuj siłę pieszczot do wrażliwości swojej kobiety, gdy ona szczytuje wprowadź w jej pochwę swój członek, to spotęguje odczucie orgazmu. Po pierwszym postaraj się o kolejne, ale pamiętaj by nie przyśpieszać orgazmów, naucz się tak rozkładać pieszczoty by maksymalnie przedłużyć rozkosz.
6. Masaż erotyczny to bardzo przydatna umiejętność, bo znając jego tajniki nie tylko rozbudzisz miejsca erogenne ale i odstresujesz i rozluźnisz swoją partnerkę. Ludzkie ciało posiada ponad 16 tys. zakończeń włókien nerwowych-masaż skutecznie je pobudzi, pamiętaj o specjalnych olejkach do masażu. Miejsce i czas nie mogą być przypadkowe, wybierz je tak byś wiedział że nikt wam nie przeszkodzi, zadbaj o szczegóły na które ty byś nie zwrócił uwagi a kobieta i owszem: to muzyka w tle , kwiaty, światło…, jednym słowem stwórz nastrój.
7. Skończ z egoizmem i nie kończ zbliżenia tuż po twojej ejakulacji lub po orgazmie kobiety, sztuka polega na tym aby czułe uściski przedłużyć długo po.
8. Mężczyźnie kobieta jest w stanie wybaczyć wiele, ale nigdy braku poczucia humoru, także w łóżku. Niektóre braki techniczne możesz zastąpić śmiechem, żartami to wszystko  doprowadzi do odprężenia, niekiedy porównywalnego do skomplikowanych technik manualnych.
9. Oczywiście w tym wszystkim znajdź miejsce dla siebie, bez twojego zadowolenia nie będzie zadowolenia partnerki, dlatego wspomnij o własnych potrzebach, powiedz jakie pieszczoty najbardziej cię pobudzają, pokaż to partnerce by zobaczyła jak sam pobudzasz własne ciało, weź jej dłoń i wskaż najlepsze dla siebie miejsca, dotyki, siłę nacisku, zapoznaj ją ze swoim ciałem.
10.Na koniec najważniejsze: NIE ZASYPIAJ! Nawet gdy jesteś zmęczony, zaciśnij zęby i przeprowadź chociaż przez kwadrans rozmowę, partnerka tego od ciebie oczekuje, chociaż nigdy od niej tego nie usłyszysz, to ważne, w końcu prawdziwego mężczyznę nie poznaje się po tym jak zaczyna a po tym jak kończy!
 


Ł.G


Wasze komentarze liczba komentarzy: 8
10 wskazówek na seks idealny!
Wysłany 2012-01-22 21:17 Ghostwriter napisał:
To dobry tekst. Ukazuje prawdziwe oblicze idealnego seksu, cudnych doznań, którymi mogą obdarzyć się partnerzy. Seks w tym wydaniu jest wspaniałym przeżyciem. Z pewnością warto skorzystać z rozwiązań proponowanych przez autora. Ciekawe, skąd wzięto te wskazówki - z autopsji czy opowiadań innych? Bo nadal funkcjonuje stara prawda: krowa, która dużo muczy, mało mleka daje.
Wysłany 2012-01-21 15:11 Tomek napisał:
Bo w sex-ie najważniejszy jest partner!!! jeśli zadbasz o jego doznania on zadba o twoje, a wtedy mocne doznania będą gwarantowane!!!!
Wysłany 2012-01-05 21:42 dziki napisał:
Super
Wysłany 2011-12-08 15:47 marcin napisał:

Szanowny przedmówco, nie napisałem nigdzie, że kręgosłup moralny powinni mieć tylko mężczyźni. Wątek jest o mężczyznach, więc do nich się tylko odniosłem.

Szanowny przedmówco, oczywiście pod względem moralnym kobiety i mężczyźni różnić się nie powinni. Jak można zauważyć, niektórzy wprowadzają pojęcie relatywizmu moralnego, jednak jest to duże nadużycie.

Podniosłeś kolego jeszcze jeden aspekt. Mianowicie, ubranie. Wg mnie to także nie kryterium oceny mężczyzny, kobiety zresztą też.

 

Wysłany 2011-12-08 12:53 nowy napisał:
Pozwolę sobie nie zgodzić się z przedmówcą. "Moralny kręgosłup" to nie cecha, którą powinni mieć tylko mężczyźni, ale wszyscy ludzie. W takim wypadku kobieta i mężczyzna niczym by się od siebie nie różnili. Facet się maluje, nosi "rurki" i jest gamoniem, który nawet nie potrafi odpowiednio zaspokoić kobiety - czy to w tańcu, czy w łóżku? Z całym szacunkiem - to nie jest facet. Tańczyć nie trzeba umieć, bo - i tu się zgodzę - nie jest to oznaką męskości. Tak jak nie jest oznaką męskości nabijanie się z "wywijających" na parkiecie. To samo tyczy się seksu i płaczu. Facet powinien być mocny psychicznie, aby wspierać swoją kobietę. Seks to rzeczywiście indywidualna sprawa dwojga partnerów. Tak czy siak, facet powinien być facetem, a nie babą w męskiej skórze. Pozdrawiam :)


Polecany artykuł

Zapomnij o odkurzaniu Robotyka do niedawna była kojarzona przede wszystkim z kinem science-fiction. Za sprawą...

x