Co Za Jazda! Zobaczcie film z wyprawy do Pionek - Co Za Jazda! - Co za dzień
baner

Co Za Jazda! Zobaczcie film z wyprawy do Pionek


Było wyśmienicie! Zobaczcie jak setki osób wspaniale spędziło majową niedzielę z wyprawą Co Za Jazda! Tym razem rowerzyści pojechali z Radomia do Pionek, gdzie nad malowniczym zalewem oprócz odpoczynku przy pieczeniu kiełbasek na przybyłych czekały konkursy ze wspaniałymi nagrodami.


Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.


Galeria

CoZaJazda - cz.2


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.
baner

AH


Wasze komentarze liczba komentarzy: 6
Co Za Jazda! Zobaczcie film z wyprawy do Pionek
Wysłany 2017-05-19 10:38 Uczestnik Cozajazda napisał:
...taka moja mala uwaga ale z tego co rozmawiałem z uczestnikami nie tylko moja uwaga czy nie dałoby sie organizować grupowego powrotu oczywiscie kto chce wraca sam ale grupowo rownież powrót byłby fajny :)
Wysłany 2017-05-17 13:31 radomiak napisał:
impreza na plus jak najbardziej tylko że co ma działanie mapek w smartfonie tym bardziej jak się jedzie to się nie patrzy na telefon tylko przed siebie. trasa była z góry inaczej wytyczona niż na mapie więc zasłanianie się niedziałającą mapką jest śmieszne. nawet dla bezpieczeństwa uczestników mapka powinna pokrywać oznaczeniem trasy. pozdrawiam i liczę poprawę.
Wysłany 2017-05-17 08:52 Uczestnik napisał:
Jak pisaliście na jeździe do Pionek było około 300 osób, zdjęć wrzuconych na waszą stronę jest około 200, to dlaczego nie ma dużej ilości osób które tam były, a niektóre osoby są po 5 lub więcej razy ukazane, trzeba zmienić fotografa który robi te zdjęcia, albo osobę która publikuje owe zdjęcia. Ogólnie bardzo fajny wypad i polecam wszystkim tym co myślą że nie dadzą rady pokonać dystansu, w grupie jedzie się super i nie czuć żadnego zmęczenia.
Wysłany 2017-05-17 07:35 Radomianin napisał:
Wszyscy zainteresowani, którzy stawili się w niedzielę o 10:00 pod aldikiem zostali poinformowani, że są problemy z mapą i po otwarciu jej w aplikacji na smartfonie jej przebieg mógł ulec zmianie. Poza tym wszyscy jechali w jednej, w miarę zwartej grupie, trasa była oznaczona (poza jednym przypadkiem gdzie ktoś ewidentnie zmienił położenie kartki z kierunkiem jazdy) więc nie wiem w czym problem. Impreza jak najbardziej na plus. Można by tylko pomyśleć aby organizatorzy organizowali również powrót w grupie o wyznaczonej godzinie - tak aby łatwiej się wracało :)
Wysłany 2017-05-16 20:13 raczy ktoś wytłumacz napisał:
trasa podana na mapie czesciowo tylko pokrywa sie z oznaczeniem podczas jazdy, nasuwa sie pytanie po co ta mapa, by wprowadzać w błąd?? trasa na mapie wytyczona jest zielonym szlakiem za Siczkami a strzałki prowadziły przez mysie Górki i Adolfin.


Polecany artykuł

Pojechali najwytrwalsi Normal 0 21 false false false...

x