Co Za Jazda! - wszystko co musisz wiedzieć

Co Za Jazda! - wszystko co musisz wiedzieć
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Pogoda szykuje się wspaniała, atrakcji też nie zabraknie. Idealnym pomysłem na spędzenie aktywnie niedzieli jest wybranie się z nami na kolejną wyprawę rowerową. Zapewniamy piękne widoki, mnóstwo spalonych kalorii, a na zakończenie zabawę przy dźwiękach muzyki ludowej.

Spotkamy się o godz. 10 pod sklepem Aldik na ul. 11 Listopada. Wyjeżdżamy ok. 10.30. Trasę jak zwykle zaplanował Paweł Szerszeń - autor bloga "Rowerem za grosze". Dokładną mapę trasy możecie sprawdzić TUTAJ. Cała trasa liczy ok. 30 kilometrów, ale planujemy postój w miejscowości Golędzin. Zatrzymujemy się po prawej stronie tuż za tablicą z nazwą miejscowości na końcowym autobusowym. 

Fotomapa Co Za Jazda!
Po dotarciu na miejsce będziemy mogli wziąć udział w jarmarku ludowym Tyndy-Ryndy. Więcej o tym znajdziecie TUTAJ


Jeśli jesteście ciekawi, jak wyglądały nasze poprzednie wycieczki zajrzyjcie TUTAJ

Co Za Jazda! Szydłowiec
Patronami naszej wyprawy jest Urząd Miejski w Radomiu i Urząd Gminy Wolanów, gdzie znajdują się malownicze Bieniędzice.

Partnerami tegorocznej Co Za Jazda! są: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu i Komenda Wojewódzka Policji.

Niezbędne wyposażenie, prowiant oraz dodatkowe atrakcje zapewniają sponsorzy: Sieć Supermarketów Aldik, Zakład Przetwórstwa Mięsnego Czapla, Rustykalna - Piekarnia Rzemieślnicza, Salon Oświetleniowy MIRAT, FIGHTSPORTS.PL Odżywki Sprzęt Odzież, Decathlon Radom, Topbike i POP GYM.

Organizatorem jest Stowarzyszenie CoZaJazda i cały sztab Radomskiej Grupy Mediowej: Radia Rekord, portalu www.cozadzien.pl, Tygodnika 7 Dni, sieci ekranów RadomLED, portalu FIT.PL, portalu SuperHit.pl oraz Klub Turystki Rowerowej PTTK "Orkan" Radom.

Żeby jechać z nami wystarczy wysłać SMS pod nr 7248 (2,46 z VAT) o treści: JAZDA.BIENIEDZICE, IMIĘ I NAZWISKO. Otrzymacie wtedy SMS-a zwrotnego, który będzie potwierdzał uczestnictwo i pozwalał na otrzymacie poczęstunku podczas ogniska. Dlatego SMS-a trzeba koniecznie zachować!


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy