Dzień Bezpieczeństwa w WSH - pokazy i wykłady

Dzień Bezpieczeństwa w WSH - pokazy i wykłady
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W piątek, 23 maja Wyższa Szkoła Handlowa i Komenda Wojewódzka Policji z s. w Radomiu zaprosiły na Dzień Bezpieczeństwa. Były panele warsztatowe i konferencja, ale też ciekawe prezentacje sprzętu służb porządkowych  i możliwość skorzystania ze strzelnicy.

Na terenie WSH przy ul. Traugutta odbyła się konferencja naukowa pt. "Rola profilaktyki i prewencji w przeciwdziałaniu zagrożeniom społecznym" oraz tematyczne panele warsztatowe z zakresu: zagrożeń w cyberprzestrzeni, prewencji patologii i zagrożeń społecznych, bezpieczeństwa nad wodą, bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Były też prezentacje wyposażenia służb porządku publicznego, m.in. policji, straży miejskiej, straży pożarnej czy służby więziennej. Organizatorzy udostępnili również strzelnice: laserową oraz mobilną.

Zobacz galerię zdjęć

Impreza odbędzie się przy współudziale 42. Bazy Lotnictwa Szkolnego, Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu, Straży Miejskiej w Radomiu, Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Radomiu, Polskiego Towarzystwa Informatycznego.


Źródło: WSH

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Polecamy